Sezóna - Ugo
Salaterie

Salaterie

Máte rádi saláty? V UGO Salateriích najdete originální receptury a kombinace chutí včetně vegetariánských variant. Že vás salát nemůže zasytit? Vsaďte na sytější teplá jídla. Každý náš salát je originál, který jinde neochutnáte. 
Nově nyní můžete objednávat na www.ugo-rozvoz.cz. Rozvážíme v Praze, Brně a Ostravě.

Sezóna

Drinky

K našemu menu si můžete dá Ledový čaj Jahoda Bucco plný čerstvé jahodové šťávy a tajemné směsi bylinek nebo balenou pramenitou vodu Rajec.

 

 

Melounové drinky

Meloun a ananas? Tohle netradiční spojení vezme vaše chuťové buňky na tropickou dovolenou. Oba druhy ovoce jsou známé vysokým podílem vody, takže zaženou žízeň a osvěží v horkých letních dnech.

Kdyby se léto dalo vypít, chutnalo by jako tento drink. Vykutálený meloun, voňavé jahody, svěží máta a limeta jsou kombinace, pro kterou jste loni do UGO chodili nejčastěji.

Drink meloun, pomeranč, mango vás přenese za hranice všedních dnů. Vychutnejte si osvěžující drinky s melounem v hlavní roli. 

Příjemmně vás osvěží a dodá tělu potřebné tekutiny melounová šťáva.

 

Meloun je základ léta.  S čím si ho necháte namíchat je na vás. S ananasem, jahodou nebo s pomerančem a mangem? Vytvořte svou zamilovanou kombinaci.

Saláty

Jarně vyvážené POKE BOWLS

  • POKE BOWL UZENÝ LOSOS

  • POKE BOWL UZENÉ KUŘE