Zveme do Salaterie na zimní horkou předpremiéru - Ugo

Zveme do Salaterie na zimní horkou předpremiéru

Sezónní menu měníme obvykle 4x do roka. Když má ale něco takový úspěch, jako mají teplá jídla, rádi nabídku zpestříme ještě častěji. A proto už od tohoto týdne můžete v předpremiéře objednávat horkou novinku inspirovanou tentokrát Thajskem.

Teplá jídla jsou v Salateriích úplná novinka, kterou jsme představili v rámci podzimní sezónní nabídky. Říkali jsme si, že kdy jindy zkoušet teplé jídlo, než když je venku sychravo, lezavo a každý se chce zahřát. A musíme říct, že jsme se strefili a že u vás mají od začátku úspěch. Proto jsme se nabídku rozhodli  zpestřit  výjimečně už v listopadu, abyste nemuseli až do zimy střídat stejná dvě jídla :-)

UGo podzimní ředpremíéra teplý salátOd tohoto týdne si proto můžete dát ve všech Salateriích v předpremiéře naši rýži s grilovanou zeleninou a arašídovou omáčkou, která v chuti neskrývá inspiraci Thajskem a jeho skvělou kuchyní. Stejně jako u druhého teplého jídla z menu (salát s quinoou, kadeřávkem, jablkem a pečenou dýní) si ho můžete dát navíc s grilovaným kuřecím masem. 

Novinka nahrazuje dhal z červené čočky, který ale nevidíte naposled, nebojte:-)

A co vy a naše teplá jídla? Dáte nám na ně “like”?