Zpátky v plné síle: dejte zdraví zelenou - Ugo

Zpátky v plné síle: dejte zdraví zelenou

Máme obrovskou radost, že se svět vrací do starých známých kolejí a my vám zase můžeme zlepšovat dny tím, co máte nejraději: pořádně šťavnatými saláty, smoothies nebo dokonalými šťávami. Proto jsme z nabídky vybrali vaše nejoblíbenější hity.

Vezměte zdraví do svých rukou a pochutnejte si na vyladěných bestsellerech. Tahle jarní sezóna je o vás, milí UGOFandové.

 

Vychutnejte si UGO bestsellery

Farmářský salát s kuřecím a jogurtovou zálivkou s pažitkou je už dlouhé roky důvod, proč se k nám rádi vracíte. A je proč: perfektní kuře s grilovanou kukuřicí, brambory a svěžím salátem zasytí na farmě i ve městě.

UGO Caesar je nutričně vybalancovaná verze klasického salátu Caesar. Cizrnové krutony, kterými jsme nahradili ty obyčejné, jsou naše ikonická vychytávka, která potěší každého vyznavače zdravého životního stylu.

Wrap UGO Caesar s kuřecím masem, sušenými rajčaty a lehkou jogurtovou zálivkou je rychlá svačinka, díky které dostanete energii na všechny úkoly, které vás čekají.

 

Tyhle drinky nenechají jedno hrdlo suché

Nejen, že drinky této sezóny patří mezi vaše největší miláčky, ale zejména pomáhají pečovat o vaše zdraví. Dopřejte si pořádnou dávku vitamínů a vlákniny s drinky Grep a pomeranč, jablko; zeleným smoothie Green vitality: banán, baby špenát, okurka, polníček; a lákavým jarním smoothie Banán, jahody a jablko.