Zjara raší nejen příroda, ale i pobočky UGO! - Ugo

Zjara raší nejen příroda, ale i pobočky UGO!

Hurá, rozrůstáme se pořád dál! Naším přáním je, aby bylo UGO dostupné v každém kraji a v každém větším městě, proto jsme na jaře nechali vyrůst rovnou dvě další pobočky. Tak co, dorostli jsme až k vám?

Drinky a svačinky dorazily do lázní
Už 59. Freshbar jsme otevřeli na konci března v Galerii Teplice. Ta, jak tamější dobře vědí, se nachází přímo v centru Teplic na náměstí Svobody. Takže si i v tomto lázeňském městě můžete dopřát drink, polévku nebo balený salát. A už brzo bude počasí i na UGO točenou zmrzlinu!

Na Kladně rovnou Salaterie
Sedmnáctou Salaterii a první ve Středočeském kraji jsme otevřeli 26. března na Kladně. Naše křupavé saláty, domácí polévky, zdravé svačinky z vitríny a samozřejmě i čerstvé drinky si můžete vychutnávat v Obchodním Centru Central. A od května bude na pobočce i terasa s výhledem na město, kde saláty a polévky budou chutnat určitě ještě lépe ;)

Další pobočky se připravují, UGO totiž roste jako z vody. Doufáme, že máte z našeho rozrůstání stejnou radost jako my :)

P.S.: Pokud máte tip na novou pobočku nebo zkrátka víte o skvělém místě, kde UGO nesmí chybět, koukněte do článku o franšízových možnostech. Třeba vás to inspiruje ;)