Zimní sezóna je v UGO letos okořeněná exotikou - Ugo

Zimní sezóna je v UGO letos okořeněná exotikou

Dnes ve všech UGO Freshbarech a Salateriích startuje zimní sezóna! Je plná exotického ovoce, orientálního koření a napijete se v ní i středoamerických superportavin. Cože přesně to budeme mít na sezónním menu až do 13. března?

Zimní menu se v následujících měsících rozzáří barvami exotického ovoce, které v chladných dnech alespoň chutí připomene dovolenou u moře. Těšit se můžete na jemné avokádo, sladkokyselé granátové jablko, slaďoučké mango a samozřejmě taky na vaše i naše oblíbené mandarinky. Ale exotickým ovocem letošní zima jen začíná.

UGo zima exitické ovoce šťáv koktjly fresh smoothie juice

Exotikou totiž drinky voní i chutnají i díky orientálnímu koření, které najdete hned v několika z nich:

  • Zázvor už je v UGO starý známý a letos ho najdete v green smoothie kombinaci avokádo, špenát, kiwi, limetka, zázvor, jablko.
  • Ani letos nebude chybět každoroční zimní šampion obsahující hřejivě ostré koření chilli, které mírní slaďoučký med v kombinaci mandarinka, mango, med, chilli.
  • A za Indii letos poprvé v drinku můžete ochutnat i ne tak známý kardamom. Ten voní v sytém koktejlu z banánu, manga, citronu a jablka, okořeněném špetkou tohoto koření.

Zmiňovali jsme i exotické superpotraviny ze střední Ameriky. V novém  zimním koktejlu totiž kombinujeme chia semínka, pomeranč, jablko, banán a řepu.

A pokud jste klasici a raději pijete jen ovoce, pak si i tak najdete v nabídce svého favorita. V koktejlu z granátového jablka, jablka a mandarinek najdete jen sladké a osvěžující ovocné chutě.

Zimní sezóna v UGO Freshbarech a Salateriích startuje už dnes a užívat si jí můžete až do 13. března.  
Jaký drink ze zimní sezóny vás nejvíc zaujal na první přečtení? A jaký na první ochutnání? Dejte nám vědět!