Zima? U nás bude kouzelná. - Ugo

Zima? U nás bude kouzelná.

Ať už venku mrzne až praští, s našimi novinkami u nás určitě roztajete. Namíchali jsme pro vás totiž doslova kouzelné lektvary pro hřejivou atmosféru zimy a přidali do nich to nejlepší z darů lesa. Nechte se okouzlit jejich blahodárnými účinky na imunitu a celkovou kondici. 

Tak hurá za poklady, se kterými vezmete zdraví do svých palčáků! 


Magický jalovec

Jalovec je král detoxikace. Pozitivně působí na celkové pročištění organismu a pomáhá i při nachlazení dýchacích cest. 
Tento poklad najdete v drinku, kde mu výživnou společnost dělají ostružiny, hruška a jablko. 

Čarovná brusinka

Její kouzlo vězí v množství vitamínů, které obsahuje. V brusinkách najdete také spoustu vlákniny a důležitých minerálů, a tak může hrdě nést přízvisko česká superpotravina. Kromě brusinek vezmete v tomto čarovném drinku do svých rukou i ananas, banán, med a jablko. 

Tajemná šalvěj

Tajemství šalvěje se skrývá ve schopnosti vyhnat z těla nachlazení i bolest v krku. Aby bylo vaše zdraví jako v mechové peřince, přidali jsme do tohoto drinku na pomoc proti nachlazení také limetu, zázvor, med a pomeranč.

Dobroty, které vás kouzelně nasytí

Ke kouzlu zimy patří i dobré jídlo. A tak jsme pro vás připravili jalovcové hody v podobě wrapu a kuřecího salátu s ostružinami, brusinkami a pomerančem, nebo poctivé noky se šípkovou, hovězími líčky a baby špenátem. 

Ať už se do UGO vydáte sbírat poklady v podobě jalovce, brusinky nebo šalvěje, můžete si být jisti, že u nás rostou... Dobroty pro vaše zdraví!