Z šesti lahviček se posouváme na osm. Zkusíte novinky? - Ugo

Z šesti lahviček se posouváme na osm. Zkusíte novinky?

Nové Ugo lahvičky jsou tu! A protože na podzim to chce vitamíny, můžete nově popadnout lahvičky plné grepu nebo parádní mix pomerančové a mrkvové šťávy.

Někdy má člověk chuť na šťávu z baru a někdy zas chce mít zásobu vitamínů pěkně doma v ledničce, odkud může postupně upíjet. Pro druhý případ jsou tu Ugovy čerstvé šťávy v lahvičkách.

Ty v chladu vydrží ve skvělé kondici až čtyři týdny, aniž by byly pasterované. Jsou totiž ošetřeny paskalizací, tedy vysokém tlakem. Díky tomu mají vysoký obsah živin, přirozenou chuť i barvu jako čerstvě vymačkané šťávy.

Ugovy lahvičky můžete koupit v 0,2litrovém objemu a nově také jako litrovky. Nedávno do rodiny Ugo chutí přibyl 100% pomeranč, a aby novinek nebylo málo, jsou od listopadu k dostání další dvě citrusové dobroty.

Grepové Ugo

První novinku mačkáme z grepů. Tu chuť prostě musíte zkusit, bude mít určitě hodně příznivců. Jak jste na tom vy? Je vám nahořklý grep sympatický, nebo se moc nekamarádíte?

Pomerančovo-mrkvové Ugo

Druhý přírůstek do lahvičkové rodiny kombinuje pomerančovou a mrkvovou šťávu. Tahle kombinace chutná báječně. Chuť je příjemně kyselá, takže se jí jen tak nepřepijete. Barva je neskutečná. Vážně. :)

Nalákali jsme vás? Nové druhy si můžete odnést z našich barů i prodejních míst, litrovky seženete v Globusu. A sem se podívejte, co všechno dobrého pro vás v lahvičkách máme.