Vyhlášení Blogerky roku 2017 je za námi a UGO nechybělo ani letos! - Ugo

Vyhlášení Blogerky roku 2017 je za námi a UGO nechybělo ani letos!

Po roce se opět české blogerky a blogeři dočkali ocenění jejich tvorby a my jsme jako partner kategorie Food ani letos na slavnostním vyhlášení Blogerky roku 2017 nemohli chybět. A jak že to vlastně dopadlo?

V kategoriích Video Bloger a Video Blogerka si ocenění odnesli Karel Kovář alias Kovy a Anna Šulcová, v nové kategorii Instagram roku uspěla Nikol Štíbrová. Svůj titul z předchozího ročníku obhájila dvojice A Cup of Style (Fashion).

My jsme s největším očekáváním sledovali vyhlášení kategorie Food, ve které zvítězila Katka z blogu My Cooking Diary. Součástí výhry byla samozřejmě i nabitá kartička na spoustu šťavnatých návštěv UGO ;)

Nově si vítězství oproti předchozímu ročníku užívali Anie Songe (Life), Stěhujeme se na Bali (Bloger roku), PetraLovelyHair (Beauty), Za normální holky (Cosmo objev) a Mr. Kriss (Ynspirology Award).

Galavečer, který se letos konal v pražském hotelu Hilton, moderovala krásná Zorka Hejdová spolu se sympaťákem Ondrou Vodným a nechyběl ani Leoš Mareš, který předával ocenění Videoblogerce roku, nebo třeba Dara Rolins.

Atmosféra byla parádní a my už se teď těšíme na příští ročník. Hlasovali jste v letošní anketě? A komu dáte hlas příště? :)