Vychutnej si naše nejoblíbenější recepty. Volí je i Martin. - Ugo

Vychutnej si naše nejoblíbenější recepty. Volí je i Martin.

Oslovili jsme našeho provozního ředitele Martina, aby nám pomohl vyhlásit UGO bestsellery a usnadnil vám tak rozhodování. Tuhle nabídku u nás mají zákazníci úplně nejraději. Seznamte se s ní!

 
Martinova cesta ke zdraví: 

„Postupnými změnami v životním stylu jsem si došel pro lepší postavu  a hlavně dobrý pocit. UGO na této cestě nechybělo. I díky tomuto výběru lépe stíhám žít pracovní a soukromý život v rovnováze, naplno se věnovat mým sportovním vášním a být se sebou spokojený. O to přece v životě jde. Vyberte si své oblíbence i vy!“

 

UGO CAESAR SALÁT

Oblíbenou klasiku jsme vylepšili pro zdraví. Místo klasické zálivky vás osvěží lehčí jogurtová varianta a pro příjemné zasycení bez výčitek jsme přidali vařené vejce. Tento salát vás potěší vždycky, když se budete chtít lehce a kvalitně naobědvat. 

FARMÁŘSKÝ S KUŘECÍM

Příjemná dávka energie plná kvalitního masa, osvěžující zeleniny a brambor. Tučnou zálivku v něm nehledejte. Tento oběd jsme osvěžili jogurtovou variantou s pažitkou a pro pořádnou chuť přidáme i restovanou cibulku s kukuřicí. Tento oběd vás vždycky dobře naladí. 

WRAP UGO CAESAR

Když se chcete dobře a lehce najíst i v poklusu, není lepší volba než UGO wrap. Skvěle se jí kdekoliv a díky lehkým surovinám vás příliš nezatíží. Nezpomalí tak ani vaše sportovní a pracovní výkony a navíc skvěle chutná. Zkuste ho příště vzít na cestu. 

OVOCNÝ DRINK BANÁN A JAHODY

Doslova sladké zdraví ve tvých rukou. Když chcete kvalitní odměnu za sportovní výkon, výbornou dávku vitamínů, nebo prostě vitamínovou energii, tento drink je vám vždycky k dispozici. Ochutnejte a poznáte, proč ho v UGO tak milujeme. 

OVOCNÝ DRINK GREP A POMERANČ

Neprůstřelná imunita a zdravá energie do celého dne vás čeká v každém loku. Spousta vitamínů a dobrých věcí, to je prostě skvěle namixovaný drink se sladkým pomerančem a lahodným grepem. 

DRINK GREEN VITALITY

Poctivá dávka zeleniny, která dodá tělu potřebné vitamíny a posílí nyní tolik důležitou imunitu. Zdraví v lahvičce bez přípravy a přísun zeleného zdraví je na dosah. Stačí se ptát po Green Vitality. 

Všechno, co máte rádi, půjde líp s tou správnou stravou. Tento výběr vás vždycky potěší a dodá energii do života v rovnováze. O tu přeci jde na prvním místě.

Dobrou chuť a na viděnou v UGO!