Vy ještě neznáte Ugovy Salaterie? Povíme vám o nich! - Ugo

Vy ještě neznáte Ugovy Salaterie? Povíme vám o nich!

Vše je tu křupavé, čerstvé a moc dobré. Radost ochutnat. Uhodnete, kde to je? Pojďte se seznámit s UGOVÝMI SALATERIEMI.

Zákazníci mangaloo, se kterým to pan Ugo dal dohromady, Salaterie dobře znají. Ostatně Salaterie na Andělu stále funguje pod touto značkou, zatímco pro ni chystáme nový (krásný!) kabátek. Nové Ugovy Salaterie najdete v Metropoli Zličín, v Nákupní galerii Myslbek, v OC Chodov, v Centru Černý Most a také ve Futuru Hradec Králové.

Ugova Salaterie - dýňový salát

Salaterie svůj název dostaly, to dá rozum, od salátů. Těm my interně říkáme “křupavé potěšení”. Chystáme je pro vás vždy na objednávku, přímo před vašima očima. Zelené lístky salátu, k nim pečlivě vyladěné suroviny a navrch jedna z originálních zálivek. I ty připravujeme podle vlastních receptur.

Ugovy Salaterie - farmářský salát

Naše saláty taky dobře vědí, jaká zrovna venku panuje sezóna. V létě si tak můžete objednat salát s melounem, meruňkami nebo nektarinkami, na podzim a v zimě zase dýňový nebo řepný salát. K tomu nějaký ten speciál od známé autorky kuchařek Hanky Michopulu a samozřejmě i naše stálice.

Některé saláty jsou s grilovaným kuřecím masem, v dalším si pochutnáte na lososovi, a některé jsou zase dočista vegetariánské. Každému podle jeho křupavých preferencí. :) Celou nabídku salátů okoukněte tady.

Ugovy Salaterie - dýňová polévka

V našich Salateriích pro vás každý den vaříme také poctivé polévky. Jen ty nejlepší suroviny a pěkně od základu, jak se můžete přesvědčit v naší fotoreportáži. Pochutnat si tu můžete i na šťávách a koktejlech, které dobře znáte z barů.

Ugovy Salaterie - salát s hruškou a gorgonzolou

Dostali jste chuť? Ugovy Salaterie najdete na těchto místech:

  • Metropole Zličín
  • Nákupní galerie Myslbek
  • OC Černý Most
  • OC Chodov
  • Futurum Hradec Králové
  • OC Nový Smíchov (zatím pod značkou mangaloo, UGOVA SALATERIE od února 2015)