Vůni dálek ucítíte tohle léto v UGO - Ugo

Vůni dálek ucítíte tohle léto v UGO

Bude se totiž linout z nové exotické nabídky Freshbarů a Salaterií. Začátek léta si v UGO můžete osladit nebo okořenit, to už záleží na vašem apetitu ;)

Chuť a vůně dálek je název nové sezónní nabídky v UGO, která bude na menu až do 10. července a je plná ingrediencí, které chutnají létem, dovolenou a na své si v ní přijdou fanoušci grilování.

Freshbary
Chuť a vůní dálek můžete ochutnávat už od 16. května. Pokud jste se ale k sezónní nabídce přes tu hromadu novinek na novém menu ještě nedostali, tak vás snad nalákáme teď. Tohle menu totiž bude v nabídce jen do července, zatímco proteiny a superpotraviny si můžete objednávat klidně celý rok.

V sezónní nabídce máme tři letní drinky, které vás v nastupujícím létě osvěží, dodají vitamíny a přijdou vhod i jako lehká svačinka.

Rebarbora u vás měla vloni velký úspěch, takže ji najdete v jednom z drinků i letos. V kelímku ji doplňují tentokrát maliny a jablko. Jablko je základ, maliny dodávají sladkou letní chuť a rebarbora zas osvěžující kyselý nádech.
Druhý drink je klasická letní osvěžovačka založená na citrusové chuti pomeranče, který osladily letní jahody a exotický ananas doplněných o domácí letní klasiku
A ani tentokrát nechybí v sezónní nabídce  green smoothie. Tentokrát v něm ucítíte superzdravé avokádo a špenát, které jsme doplnili jablkem a sladkou chuť mu dodává banán a ananas. Je to prostě sytá svačinka, kterou s chutí doplníte spoustu zdraví prospěšných látek.

A když už jsme u těch svačinek, tak v sezónní nabídce freshbarů najdete i jednu sezónní, která není tekutá. Chcete-li letní svačinku, která skvěle zažene hlad, ale ani ve vedrech vás neodrovná, zkuste UGO wrap v lehkém letním kabátku s lososovou pomazánkou, římským salátem, ředkvičkami a okurkou.

Salaterie
V aktuální nabídce Salaterií najdete dva speciální sezónní saláty, které lákají na chutě a vůně dovolené a exotiky. Na své si tu přijdou milovníci mořských plodů a středomořské kuchyně, společným jmenovatelem obou sezónních salátu je grilování, které k teplu prostě patří.


Obsahují totiž grilované přísady, které vám letní atmosféru připomenou, i kdybyste měli trávit celé prázdniny zavření v práci. První salát, který znáte už z loňska, obsahuje exotické asijské chutě: grilované krevety, rýžové nudle a navrch pikantní kokosovou zálivku. Druhý připomíná spíš středomořskou kuchyni, najdete v něm grilovaný řecký sýr halloumi a hráškové pyré s lehkou octovou zálivkou.

Chuť a vůni dálek tak ucítíte do 10. července. Už teď nám ale můžete dát vědět, co byste rádi viděli v nadcházející nabídce.