Vezměte zdraví do vlastních rukou s Green Smoothies - Ugo

Vezměte zdraví do vlastních rukou s Green Smoothies

Všimli jste si ve městě někdy, jak snadné je pořídit si svačinu? Nabídka je široká. K párku dostanete kečup i hořčici, pizzu vám připraví na sto způsobů a s tyčinkou v ruce doženete tramvaj i sladkou tečku najednou. Město je nutriční poušť a vitamíny, zdá se, ostrouhaly. 

Naštěstí je tu UGO, které vytváří zdravou oázu plnou vitamínů i uprostřed města.

 

Už babička říkala… 

… jez zeleninu, abys byl zdravý! A není tomu jinak ani v moderní době. Nutriční specialisté z celého světa se shodují, že okurková je ta nejlepší sezona pro zdraví. Návrat ke kořenům nikdy nebyl modernější. Společnost se odvrací od fast-foodových modelů a chce být zase nemastná a neslaná. A to je skvělé! Vždyť základem zdraví je od pradávna rovnováha a denní dostatek zeleniny a ovoce na talíři. 

Platí rovnice 50 % denního jídelníčku z ovoce a zeleniny = 100% spokojenost. 
 

Máte denně na talíři dost vitamínů? 


Zajít si na farmářské trhy a každý den si nakrájet vitamíny, to je ta nejlepší cesta. Ale jak to udělat, aby neostrouhalo vaše zdraví ani když jdete večer vyšťaveni z práce? Vzít jednoduše zeleninu do svých rukou kdekoliv a kamkoliv.

 

Vezměte zdraví do svých rukou! 

Zelenina v UGO Green Smoothie je tak čerstvá, jako byste ji právě nakrájeli. Je to ta nejčerstvější svačinka do ruky, kterou můžete na regálech sehnat i v nutriční poušti centra města. Obsahuje třeba tyto zázraky, za které vám bude vaše zdraví vděčné: 

Kapusta - vlákninový poklad, co zažene hlad i chuť na sladké. S ní budete opravdový boháč. Obohatí vás totiž o široké spektrum vitamínů a posílí imunitu pro nadcházející podzim.

Polníček - draslíkový parťák krevního tlaku, který pomáhá zůstat v harmonii, i když nám stres a vyšší zátěž bere vítr z plachet. 

Špenát - ideální trenér, co vyběhne s nachlazením, dodá energii a pomůže vycvičit správnou funkci srdce. Každodenní závod o zdravý styl a pracovní maraton s ním vyhrajete!

Okurka - Nejlepší péče pro zdravou pleť. Díky ní ostrouhá proces stárnutí. Má totiž liftingové účinky. 

 

Kde mohu UGO Green Smoothie vzít do vlastních rukou? 

Zdraví neroste na stromech, ale v regálech supermarketů a UGO prodejnách. Takže to pro něj máte kousek. Občas stačí pár kroků ke zdraví.

 

Doplňte šťávu i v UGO salatériích

Zdraví má zelenou i ve Fresh barech UGO. Vyberte si u nás jednu z kombinací Fresh drinků a udělejte dobrý skutek pro své zdraví:

Power Green - Silák špenát a vlákninová kapusta doplněná o lahodné mango, jablko a citron, ať to má šťávu.

Green Vitality - okurka pro krásu spolu s fit špenátem, který doladí sladký a na antioxidanty bohatý banán, citron a jablko, ať má den šmrnc.

Green Protection - Neprůstřelná kombinace řapíkatého celeru, špenátu a brokolicové vitamínové bomby se sladkým ananasem a jablkem, díky které se letos na nachlazení vykašlete. 

 

Zázrak jménem paskalizace

Jak to, že je šťáva v UGO Green Smoothies pořád dokonale čerstvá? Známe totiž zaklínadlo a umíme vyvíjet ty správné tlaky, aby vitamíny uvnitř zůstaly živé a prospěšné zdraví. Tomu magickému postupu se říká paskalizace a není to žádné kouzlo, ale inovativní metoda ošetření potravin vysokým tlakem. 

Podívejte se na video! Budete překvapeni, jak moc je paskalizace pro zdraví důležitá.