Vegan, raw nebo bez lepku? S novými piktogramy už se nespletete! - Ugo

Vegan, raw nebo bez lepku? S novými piktogramy už se nespletete!

Nedávno jsme se vás na našem Facebooku ptali na vaše speciální stravovací potřeby. Ukázalo se, že mezi Ugofandy je spousta bezlepkářů, veganů či vitariánů. A právě pro ně jsme připravili malou vychytávku!

Chápeme, že vybírat si jídlo v restauraci nemusí být vždycky úplně snadné, zvlášť, pokud máte alergii na lepek či laktózu nebo se třeba vyhýbáte živočišným produktům. Ať už máte dietetická omezení od lékaře nebo některé typy jídel jednoduše nevyhledáváte, my vám chceme výběr co nejvíce usnadnit.

A protože našich výrobků stále přibývá (například díky nadupaným svačinkovým vitrínám), rozhodli jsme se to udělat tak, že menu vylepšíme piktogramy, které označují pokrmy bez laktózy, bez lepku, vegetariánské, veganské, raw a bio. Díky těmto novým obrázkům prostě budete mít jasno na první pohled:

fwdpravapiktogram

Piktogramy už teď můžete najít u všech jídel v menu na stolech, na tabulích zatím u sezónních salátů a v průběhu srpna se objeví také na cenovkách ve vitrínách. Postupně pak obrázky najdete u všech jídel na všech typech menu.

Desktop

Už teď si každá z uvedených skupin strávníků přijde v UGO na své. Vegetariánská nabídka je pro nás už dlouhou dobu samozřejmostí, aktuálně jsou vegetariánské 3 saláty ze stálé a jeden ze sezónní nabídky. Snažíme se vymýšlet také čím dál více receptů vhodných i pro vegany - v aktuální letní nabídce je to třeba salát s květákem Romanesco. Alergikům na laktózu jsme například přizpůsobili chia pudingy s na místě připravovaným kokosovým mlékem, bez lepku jsou téměř všechny saláty a úplně všechny polévky. Vyznavači raw stravy určitě ocení i to, že naše UGO lahvičky jsou jako jedny z mála na trhu vhodné právě pro vitariány, nejsou totiž konzervovány vysokou teplotou, ale vysokým tlakem.

Věříme, že vylepšené menu pro vás bude ještě přehlednější a třeba objevíte i dobroty, o kterých jste ani netušili, že je můžete v klidu ochutnat :)

A co vy, týká se vás některý z těchto obrázků nebo jíte úplně všechno?