Ve dvou to jde lehce - Ugo

Ve dvou to jde lehce

Už je to za rohem. Zima už si balí kufry, mráz už pomalu vzdává boj o nezakrytá místa a sníh už je dávno na cestě říčními koryty. Je na čase dát se taky do pohybu. Ale nikdo neřekl, že na to musíte být sami. Ve dvou se to prostě lépe táhne. Tady je pár tipů na jarní párování.

  1. Ve dvou toho zvládnete čtyřikrát tolik. Nezáleží, jestli s partnerem nebo kamarádkou. V akci totiž není totiž lepší motivace než mít parťáka. Na výlety, na cvičení, ale i tak na odpočinek. A samozřejmě na jídlo, protože ve dvou i líp chutná.
  2. I jídlo se dá chytře párovat. Jsou dvojice chutí, které spolu fungují tak dobře, že ze zbytku receptu udělají přílohu. Zajděte si spolu do UGO salaterie a vyzkoušejte nějakou z nápaditých kombinací, třeba kuře s křenem ve wrapu nebo raw drink z avokáda a ananasu.
  3. Jedna a jedna jsou dvě. Nemusíte se pouštět do složitých kalorických tabulek. Stačí se řídit selským rozumem a jednoduchými počty. Například když ke každému hříchu (smetana do kávy) přidělíte do dvojice jednu ctnost (vyvážený oběd).
  4. Osvědčená dvojka. Ať zrovna parťáka máte nebo ne, proč nezkusit oživit staré pouto? Každý máme kamaráda, kterému se roky chystáme napsat, jen tak. Teď je stejně dobrý čas jako kdykoliv jindy. Dejte si sraz třeba v UGO Freshbaru, ty najdete ve všech koutech ČR.
  5. A nakonec, dobrá nálada. Stačí úplná drobnost. Třeba si vzít každou ponožku jiné barvy nebo z jiného páru. Sotva si toho někdo všimne, ale vaše nálada dostane malým tajemstvím nový rozměr.