Vaše zkušenosti s UGO Očistou? Přívaly energie i zlatá medaile - Ugo

Vaše zkušenosti s UGO Očistou? Přívaly energie i zlatá medaile

Váháte a přemýšlíte, zda se zapojit do jarního kola UGO Očisty? Poslechněte si zkušenosti čtyř zákaznic, které to s námi zkusily loni. Minimálně jednu z nich určitě budete znát ;)

Pokud jste se neúčastnili minulého kola UGO Očisty, máte dost možná spoustu otázek. Pomůže mi Očista cítit se lépe? Zvládnu tři dny jen na šťávách? Třeba vám na ně odpoví čtyři dámy, které se Očisty zúčastnily na podzim.

O své zážitky se s námi podělila výživová poradkyně Monika Divišová, která je odborným garantem celého programu UGO Očista, dvojnásobná mistryně světa v atletice Zuzka Hejnová a milé UGO fanynky Andrea se Zuzkou.

Má vůbec smysl do Očisty jít? Copak se tělo nečistí samo pomocí jater a ledvin?

"Naše tělo se neustále čistí od látek, které nepotřebuje. Máme na to játra, ledviny, kůži, tlusté střevo, a ty neustále pracují na plné obrátky. Náš životní styl ale způsobuje větší příjem toxických látek, než tělo zvládá přirozeně čistit. To může způsobovat špatnou náladu, sníženou imunitu a má to velký vliv na naše zdraví. Proto je dobré tělo podpořit očistou," vysvětluje výživová poradkyně Monika Divišová.

https://www.youtube.com/watch?v=p49ayFqT1oQ&feature=youtu.be

Zkuste se zamyslet, jaká je vaše motivace. Chcete začít žít zdravěji? Jste unavení?

"Vypila jsem 4-5 káv denně a už ani to nepomáhalo. Tak jsem si řekla, že potřebuju nastartovat organismus nějak jinak. Měla jsem i zažívací potíže a nafouklé břicho, tak jsem se rozhodla změnit stravovací návyky," vysvětluje svoje rozhodnutí jít do Očisty loňská účastnice Zuzka.

Pokud se bojíte, že tři dny jen na šťávách nevydržíte, nebojte.

"Nejlepší bylo, že to za mě někdo připravil, že jsem si šťávy nemusela dělat doma sama. Navíc byly hrozně dobré, takže jsem měla pocit, jako když jím celý den jen dezerty," líbilo se Andree.

A znáte ten pocit, když něco dotáhnete úspěšně do konce? Když uděláte něco dobrého pro svoje tělo? A ještě k tomu jsou vidět vysledky?

"Byla jsem plná energie jak fyzicky, tak psychicky, zmizely mi zažívací potíže a dokonce mi splasklo i břicho," směje se Zuzka.

A pokud se úplnou náhodou chystáte zabodovat na mistrovství světa v atletice nebo v Diamantové lize, pak není nad čím váhat. Mistryně světa Zuzka Hejnová vám to vysvětlí sama :)

https://www.youtube.com/watch?v=6v-pSzsf6a0#action=share

Všechny informace i registrační formulář najdete přímo na webu www.ugoocista.cz.

Už teď se těšíme na vaše úspěchy!