Vaše dojmy z UGO Očisty: Stálo to za to a chceme zase! - Ugo

Vaše dojmy z UGO Očisty: Stálo to za to a chceme zase!

Máme za sebou historicky první dvě kola UGO Očisty. Zúčastnili jste se? Podle ohlasů účastníků to vypadá, že se očistný program většinou líbil a klidně by byli pro jarní opakování. UGO má radost :-).

Radost máme hlavně z toho, že zhruba 75 % účastníků se po absolvování očistné kůry cítilo fyzicky i psychicky v pohodě. Velmi málo zapojených cítilo mírnou psychickou nebo fyzickou únavu a jen u několika jednotlivců, které spočítáme na prstech jedné ruky, to tělo prostě nedalo a nastaly střevní komplikace.

Zajímala nás také motivace, proč se vlastně do očistného programu přihlásili. 50 % bylo podle očekávání těch, které zajímá zdravý životní styl a čerstvé šťávy pijí pravidelně. Druhá velká skupina, asi 40 %, pak přiznala, že nežije úplně “vzorově” a chtěla udělat něco pro svoje tělo. Je skvělé, že Očista zaujala tak velké procento těch, kteří mají již zkušenosti s pitím šťáv a žijí zdravě a zároveň i velkou skupinu lidí kteří to zkouší poprvé.

Perfektní bylo, že téměř 85 % dodrželo celé tři dny na šťávách na 100 %. O něco horší už to bylo s dodržením tří čistých dnů před a po samotné Očistě, ale i tak byli fandové Očisty opravdu důslední. V příštím roce s dodržením čistých tří dnů před a po více pomůžeme díky detailnějšímu návodu co jíst a kde to koupit. Těšte se!
A protože přes 70 % účastníků si přeje akci zopakovat a umí si ji představit 2x ročně, už teď začínáme plánovat jarní termíny. Bereme v úvahu zpětnou vazbu z dotazníku, abychom UGO Očistu ještě vylepšili. Celkem se nám sešlo 230 vyplněných dotazníků, což je super reprezentativní číslo a opravdu pořádná studnice nápadů a postřehů.

Pokud chcete, abychom vás o dalších termínech informovali, zaregistrujte se (pokud jste tak už neučinili) na webu UGO Očisty, v sekci "objednat" je mini registrační formulář. (Účastníci letošního ročníku se registrovat nemusí, těm informace pošleme automaticky :-)