V UGO Freshbarech si na podzim užijete “pohlazení babího léta” - Ugo

V UGO Freshbarech si na podzim užijete “pohlazení babího léta”

Schválně, jaké ovoce se vám vybaví, když se řekne podzim? Jablka? Hrušky? Švestky? Ostružiny? Nám také, a proto jsme je všechny použili v drincích nové podzimní nabídky, kterou jsme pojmenovali pohlazení babího léta. 

Babí léto má rozhodně svoje kouzlo. Hřejivé sluneční paprsky nám pořád připomínají léto, zato chladnější rána a zkracující se dny už začínají připravovat na příchod podzimu. A právě tahle sezóna zaslouží vyzdvihnout svoje barvy, chutě a vůně.

Kromě podzimního ovoce v každém ze sezónních drinků ucítíte také jednu voňavou ingredienci, přesněji řečeno koření. Jak asi chutná drink s kardamomem, skořicí nebo badyánem? Právě to letos na podzim můžete zjistit v UGO Freshbarech. 

V prvním drinku najdete trochu sladkého, trochu kyselého a trochu voňavého ve vyvážené kombinaci, která vás zasytí a funguje i jak takové zdravé mlsání. Typickou podzimní hrušku jsme v něm odstředili s limetkou a do šťávy jsme rozmixovali sladké brusinky, kápli trochu medu pro mlsaly a ovoněli kardamomem.

Temně fialové smoothie má svou barvu po oblíbených lesních plodech - borůvkách a ostružinách. Chuť je ale mnohem pestřejší. Borůvky a ostružiny doplňuje totiž sytý banán a šťávu dodává pomerančová a jablečná šťáva. A tajnou voňavou ingrediencí je v tomto drinku skořice.

A co by to bylo za český podzim, kdybychom zapomněli na švestky!  V UGO je nepodáváme s mákem, ale s višněmi a jablky a ovoněné jsou navíc úžasným badyánem. Kam se na tenhle drink hrabou švestkové knedlíky… ;)


Ale to není všechno! Po podzimu chutná také sezónní wrap, kde si hruška notuje s kozím sýrem a brusinkami. S kterým ze tří sezónních drinků wrap spárujete, necháme na vás :) 

Pohlazení babího léta si můžete v UGO Freshbarech vychutnávat už od 5. září. Na kterou dobrotu se těšíte nejvíc?