V UGO barech startuje podzimní sezóna se špetkou exotiky - Ugo

V UGO barech startuje podzimní sezóna se špetkou exotiky

Švestky s kurkumou už jste někdy měli? Ne? Ode dneška je můžete zkusit v podzimních UGO barech. A kdo to nerad ostré, zvolí kombinaci hrušek s medem nebo sladké hroznové víno.

Včera jsme se rozloučili s melouny a dnes všechny UGO bary zdobí koše plné sladkých podzimních hrušek, trsy hroznového vína a nově i švestky. Co jsme z nich vymysleli letos za kombinace?

Díky loňskému velkému úspěchu se vracejí dva favorité: koktejl hrušky, ananas a limetka a také mix hrušky, brusinky, banán a med. Máme vyzkoušeno, že alespoň jeden z nich chutná snad každému, takže jsou sázkou na jistotu, pokud nevíte, s čím ze sezónní nabídky začít.

44_UGO_seZONA_hrusky_480x480b

Sezónu na podzim má i další sladké ovoce - hroznové víno. To jsme pro letošek odšťavnili s jablky a rozmixovali do něj výraznéostružiny, které dávají drinku nejen super chuť, ale i krásnou růžovofialovou barvu.

Ani na podzimním menu nesmí chybět green smoothie, tentokrát z hrušky, jablka, banánu a špenátu. Syté, zdravé, přirozeně sladké, prostě skvělé!

Na začátku jsme zmínili, že naprostou novinkou na menu je koktejl, jehož základem jsou švestky a kurkuma. Konkrétně vypadá letošní exotická specialita takto: švestka, pomeranč, jablko a kurkuma. Tahle kombinace vám navíc pomůže od únavy, kurkuma je totiž považovaná za přírodní mozkový doping. Příliš pikantní chuti se bát nemusíte, drink je perfektně vyvážený.

Podzimní menu startuje dnes a a vydrží na pultech UGO barů až do Mikuláše. kdy ho vystřídají...
... tak schválně. Kdo už ví, jaká sezóna následuje? Nápověda: Mikuláš. :)