Ugova Salaterie už je 6x v Praze. Víte, kde hledat? - Ugo

Ugova Salaterie už je 6x v Praze. Víte, kde hledat?

Možnost najíst se rychle, přitom bez kompromisů na chuti a zdraví si podle nás zaslouží úplně každý. Proto pro vás otevíráme nové Ugovy Salaterie. Věděli jste, že už je jich v Praze celkem šest?

Znalci už počítají na prstech a něco jim nesedí:

  1. OC Nový Smíchov
  2. Centrum Černý Most
  3. Metropole Zličín
  4. OC Chodov
  5. Nákupní galerie Myslbek
  6. ...ale kde že je ta šestá?

Ugova Salaterie v Karlíně

Jen pár týdnů od poslední otevíračky v Myslbeku otevíráme další pražskou Salaterii, tentokrát v Karlíně. Najdete nás ve zbrusu nové administrativní budově Meteor C v Thámově ulici. I tady se můžete spolehnout na svoje oblíbené dobroty, tedy na čerstvé saláty a poctivé zeleninové polévky. (Už jste viděli fotoreportáž z přípravy našich polévek?)

Když už jsme u toho počítání, tak se sluší připomenout, že na Ugových specialitkách už si nějakou dobu pochutnávají také v Hradci Králové. Abyste byli neustále v obraze, adresy i otevírací doby všech aktuálně otevřených Ugových Salaterií si můžete ověřit online.

Ugova Salaterie Chodov

Ugova Salaterie Chodov

Na závěr ještě připomínáme, že už v úterý 7. dubna startuje jarní sezóna s novým menu. Máte tak poslední šanci smlsnout si třeba na oblíbených zimních salátech od Hanky Michopulu. Ideálně to spojte s návštěvou nové karlínské pobočky a dejte nám vědět, jak se vám líbí :)