UGO zmrzlina: Letní mlsání bez výčitek, laktózy a lepku - Ugo

UGO zmrzlina: Letní mlsání bez výčitek, laktózy a lepku

Co nejlepšího se dá v létě vymyslet s ovocem? Přece udělat z něj zmrzlinu! A my ji děláme jak jinak než z ovocné šťávy, abyste mohli mlsat bez výčitek.

Naše UGO točené zmrzliny vyrábíme ze 100% nepasterizované ovocné šťávy. Čistě ovocná složka tvoří 90 % zmrzliny, takže při mlsání prakticky nehřešíte.

Obě zmrzliny jsou bez laktózy, bez lepku, bez konzervantů a umělých barviv a také neobsahují žádnou přidanou vodu. Do zmrzlin přidáváme jen trošku cukru a rostlinného tuku pro správnou konzistenci, jsou tak vhodné i pro vegany. U nás se prostě můžete v létě osvěžit bez výčitek!

_MG_2942_cmyk

Na výběr máte dva druhy, které dostaly pracovní názvy „žlutá“ a „červená“. Žlutá (banán-pomeranč-jablko) má osvěžující citrusovou chuť příjemně zjemněnou banánem. Červená (malina-borůvka-jahoda-jablko) potěší milovníky lesních plodů, kteří si rádi od přírodních borůvek nechají obarvit jazyk.

Navíc se můžete těšit na novinku. Zmrzlinový pohár s ovocem, oříšky a čokoládou se objeví v první polovině srpna všude tam, kde prodáváme zmrzlinu, a to znamená, že si ho budete moci dát skoro na všech Freshbarech a Salateriích. Budete si do něj moci vybrat žlutou nebo červenou (nebo klidně míchanou) zmrzlinu, zasypeme ho oříšky a čerstvými jahodami a navrch přidáme kvalitní čokoládu a snítku máty. To je teprve letní mlsání!