UGO tipy na osvěžující pití pro celou rodinu - Ugo

UGO tipy na osvěžující pití pro celou rodinu

Venku se otepluje. A to je skvělá zpráva! Přichází doba rodinných výletů na kole, pikniků a dalších zážitků. Když se dobře bavíte, čas utíká rychleji a žízeň po dobrém osvěžení roste. Může se objevit i malý hlad. A s tím vám pomůže UGO. Kdykoliv a kdekoliv.

UGO lahvičky pro šťastnou cestu

Dostali jsme to nejlepší z ovoce a vytvořili jsme nepasterované 100% UGO šťávy, smoothies a limonády pro malou i velkou žízeň. Vyzkoušejte je postupně na vašich rodinných cyklotoulkách přírodou a najděte si svou zamilovanou kombinaci chutí. 

UGO 100% šťávy na žízeň

Zaženou žízeň, doplní vitamíny a minerály a dodají chuť na další část trasy. Můžete si vybrat šťávu z pomeranče, grepu nebo jablka i kombinace několika druhů ovoce a zeleniny. Na své si přijdou jak milovníci sladké, tak kyselejší chuti. 

Děti na kole v klidu uvezou menší 250ml lahvičky a vy si do zásoby vezměte do batohu větší lahvičky o objemu 750 ml. Radost vám kromě chuti udělá i cena. Při koupi větší lahvičky vás decinka čerstvé šťávy vyjde asi na 13 Kč

UGO smoothies na menší hlad

UGO smoothies jsou parádní na delší vyjížďky na kole. Jedna lahvička rychle zažene menší hlad a doplní živiny a energii. Vybrat si můžete ze 2 příchutí, nebo rovnou přibalit na cestu obě. UGO smoothie malina, jahoda, borůvka, jablko nadupané energií, vitamínem C a antioxidanty vás spolehlivě nabudí. UGO smoothie banán, jahoda, jablko zklidní vaši „tepovku” po zdolání velkého krpálu a odmění vás pořádnou dávkou hořčíku a draslíku, aby vás v cíli nebolely svaly. 

Stejně jako 100% šťávy jsou i UGO smoothies namixované v lahvičkách o objemu 250 ml a 750 ml

UGO bylinné limonády pro energii

Šťávy ani smoothies vám nadlouho žízeň nezaženou? Zkuste UGO bylinné limonády pro celou rodinu! Víme, že děti milují sladké limonády. A že jim je neradi dáváte, protože pak jsou k nezastavení. Také víme, že dospělí si často raději než sladký nápoj dají vodu, která ale nedodá potřebnou sílu.

S našimi UGO bylinnými limonádami dostanete energie tak akorát. Nesycené UGO limonády mají snížený obsah cukru a jsou zcela bez konzervantů. Spojují chuť čerstvého ovoce a bylinek, které jim dodávají sladkost i svěžest.

Dostupné jsou v praktické lahvičce o objemu 500 ml, která se vejde do batůžku i nosiče na kole. 

Tak co, kam s UGO vyrazíte tentokrát?

Vaše UGO