UGO roste jak houby po dešti. Kde všude nás nově najdete? - Ugo

UGO roste jak houby po dešti. Kde všude nás nově najdete?

Podzim byl pro UGO sezóna bohatá ne na houby, ale na nové pobočky. Otevřeli jsme novou Salaterii a několik nových Freshbarů. Snad jsme tedy udělali radost právě vám pobočkou, kterou máte po cestě do práce, na nákupech nebo blízko domovu a budeme se moct potkávat třeba každý den. Kde všude nás tedy nově potkáte?

Brno přeje Salateriím

V pořadí už šestnáctou Salaterii a třetí v Brně  jsme otevřeli v brněnském Campus Square. Takže nyní už si v Brně můžete na našich salátech, polévkách, svačinkách a teplých jídlech pochutnat v Olympii, na Náměstí svobody a v Campusu.

Nezanedbáváme ani regiony

Chceme, abyste si UGO mohli dát v každém kraji a v každém větším městě, proto jsme na podzim zamakali i na pobočkách Freshbarů v krajských a okresních městech. Tak snad je mezi nimi i to “vaše”:

  • v Přerově nás nově najdete v Galerii Přerov
  • v Karlových Varech v OC Variáda
  • v Kolíně ve Futuru Kolín

V Praze si šťávu dáte i na Zižkově

Hodně jste psali, že vám UGO chybí v Praze v ulicích, mimo obchodní centra, v místech, kudy denně procházíte. I proto jsme v létě otevřeli Salaterii ve Vodičkově a nyní Freshbar na Seifertově naproti zastávce tramvaje Husinecká. Mimochodem, je to ideální lokalita třeba pro studenty VŠE, kteří potřebují doplnit energii drinkem, polévkou nebo baleným salátem ;)

Celkově už si koktejl nebo šťávu můžete dát na 77 místech po Česku a Slovensku a na 16 z nich si ke koktejlu můžete objednat i salát nebo teplé jídlo

Kde Vám ještě UGO chybí? Napište nám a zkusíme s tím něco udělat:-)