UGO přeje dobrou chuť vegankám a veganům! - Ugo

UGO přeje dobrou chuť vegankám a veganům!

Moc dobře víme, jak je někdy těžké najíst se mimo domov, pokud se vyhýbáte živočišným produktům. Zvlášť když si chcete zachovat pestrý a zdravý jídelníček. Proto při vymýšlení novinek v sortimentu UGO Freshbarů a Salaterií myslíme i na vegany a veganky.

Abyste se v nabídce UGO dokázali lépe zorientovat, začali jsme na menu nejprve používat piktogramy a teď pro vás navíc máme ještě přehled všech veganských jídel i nápojů, které si v UGO můžete bez obav dát.

Drinky
Kromě ovocných koktejlů s jogurtem, které mají čísla 19 - 22, si v UGO můžete s klidem objednat kterýkoli drink ze stálé i sezónní nabídky!

Saláty
V UGO salátech ze stálé nabídky se objevují zálivky na bázi jogurtu a také sýry. Zkuste ale mrknout na sezónní menu. Teď na jaře veganům udělá radost třeba vydatný salát se třemi druhy hummusu a karotkou.

Svačinky
Jako sladká svačinka se výborně hodí naše chia pudingy. Chia semínka do nich totiž necháváme nabobtnat v kokosovém mléce. Veganská kritéria 100% splňuje puding s mangem, není totiž doslazovaný medem. Pokud se medu nevyhýbáte, můžete si dopřát kteroukoli příchuť.

Máte raději slané svačinky? Dejte si například zeleninové tyčinky s hummusem nebo balený svačinový salátek. Ideální pro vegany je čočkový. Salát s mrkví a mungem je dochucený medem, takže opět jen pro ty méně přísné :)

Veganský je také hummusový wrap ze stálé nabídky a nový mrkvový wrap, který najdete v rámci Bylinkového povzbuzení v UGO Freshbarech.

Polévky
V nabídce máme aktuálně pět bezlaktózových polévek: čočkovou s petrželkou, tomatovou s bazalkovým dipem a krém z červené čočky a papriky. Pak je tu ještě cizrnová, kterou servírujeme přizdobenou lžící zakysané smetany. Obsluha vám ovšem na vyžádání ráda naservíruje i polévku bez ní. Stejně tak fazolovou s chilli si můžete objednat bez pesta.

Zmrzlina
Mléko jsme vynechali také z nové receptury UGO zmrzliny. S klidem si zamlsejte na červené i na žluté, veganské jsou obě.

Na dalších veganských dobrotách pracujeme a věříme, že si z naší nabídky vyberete už teď. Dobrou veganskou chuť :)