UGO polévkou proti zimě i hladu. Která to bude? - Ugo

UGO polévkou proti zimě i hladu. Která to bude?

Máloco dokáže problém zima + hlad vyřešit tak efektivně jako horká polévka, a proto je v UGO máme každý den hezky čerstvé, bez chemických dochucovadel a mouky. Kromě Salaterií si je můžete dát i v čím dál tím více Freshbarech.

V UGO vaříme polévky pěkně od základu s cibulkou, jenom ze zeleniny, koření a dalších přírodních ingrediencí, případně smetany nebo kokosového mléka na zjemnění některých krémů. Žádná přidaná chemická dochucovadla ani mouku na zahuštění v nich nenajdete. Přesto jsou naše polévky husté a krémové, takže nejen zahřejí, ale rovnou i zasytí a nahradí i lehký oběd.

Celkem u nás můžete ochutnat 26 druhů polévek ze zeleniny, luštěnin a bylinek. Některé jsou poměrně tradiční (tomatová s bazalkovým pestem, špenátový krém s parmazánem, nebo koprová) a jiné překvapí nápaditými kombinacemi ingrediencí (bylinkový krém, fenyklová s mandlemi, cuketová s gorgonzolou, celerová s jablečným freshem, dýňová s kokosovým mlékem a kari…). 

Na malý hlad nebo v kombinaci s dalším chodem je ideální menší 160ml porce, a pokud jste „polévkoví“, objednejte si rovnou větší 320ml misku. Některé polévky v UGO dokonce splňují parametry veganské stravy, všechny jsou bezlepkové (pokud se vyhnete krutónům, které jsou součástí některých polévek)  a některé bez laktózy. Na webu ugo.cz/ugo-salaterie v dolní části najdete aktuální nabídku polévek pro všechny provozovny.

Nabídka polévek se mění podle aktuální sezóny a během roku můžete podle sezóny v UGO objednávat těchto 26 polévek:
jemný křenový krém, mrkvová se zázvorem, mrkvová s pomerančovým freshem, cizrnová, řepný krém se zakysanou smetanou, tomatová s bazalkovým dipem, kukuřičná s chilli, čočková s petrželkou, z červené čočky a papriky, bramborový krém, špenátový krém s parmazánem, krém z červeného zelí, dýňová s kokosovým mlékem a kari, kapustový krém, ze žlutého hrachu, koprový krém, fazolová, bylinkový krém, celerová s petrželkou, celerová s jablečným freshem, cibulová, cuketová, hráškový krém, jemný zeleninový krém, pórkový krém, fenyklová s mandlemi.

Která je ta vaše nej?