UGO od léta bojuje za lehčí život - Ugo

UGO od léta bojuje za lehčí život

Poznáte, co se změnilo v logu UGO? Správně. Přibyl v něm slogan “Lehčí život”. S letní sezónou jsme totiž nastartovali boj proti útlumu po těžkém jídle. Přidáte se k nám?

Celá naše nabídka je promyšlená tak, abyste si mohli pochutnat bez výčitek a pocitu těžkého žaludku (a očních víček;). Chceme, abyste od nás vždy odcházeli s dobrým pocitem, že vám chutnalo a zároveň jste udělali něco pro sebe. Rozhodně ne unavení, jak to bývá, když si dáte typický český oběd.

phphgK8LbAM

Pokud do UGO barů a Salaterií rádi chodíte, není to pro vás vlastně žádná novinka. Jako naši věrní zákazníci s námi boj proti útlumu po těžkém jídle bojujete dávno! :) Protože když jíte a pijete v UGO, cítíte se dobře, plní energie a tak nějak lehčí.

Díky novému logu a taky citylightům a poutačím na barech je teď naše společné “tažení” za lehčí život oficiální.

Toto není šťáva, toto je skvělý start každého dne

V UGO se posilníte tak, že ráno nebudete zívat a pracovním dnem prosvištíte plní nápadů a energie. Jakto? Protože u nás si nedáváte “jen” šťávy a koktejly. U nás si objednáváte skvělý start každého dne a odpoledne bez zívání!

phpujzs8uAM

Toto není salát, toto je odpoledne bez zívání

Znáte to. Po smaženém karbanátku dostanete leda chuť se natáhnout a dát si odpolední siestu. Když ale budete obědvat v UGO, můžete že těšit, že bude váš den mnohem produktivnější. Nejen v práci. Budete mít více energie i na zábavu, rodinu nebo klidně na lenošení u knížky. Útlum se nekoná.

Tak už víte, co vám chtějí naše slogany říct?