UGO Očista je zpět! Máme pro vás 5 tipů, jak si ji užít naplno - Ugo

UGO Očista je zpět! Máme pro vás 5 tipů, jak si ji užít naplno

UGO Očistu už asi dobře znáte a my nechceme dalším článkem o ní nosit šťávu do UGO, tedy dříví do lesa, pardon :-) Sepsali jsme proto pět tipů na vychytávky, o kterých možná nevíte a se kterými si Očistu užijete ještě víc. Tudíž čtěte dál, i když už jste Očistou prošli nebo máte pocit, že ji máte v malíku!

Pokud ještě neznáte náš detox program UGO Očista, doporučujeme začít na www.ugoocista.cz, kde se dozvíte všechny důležité informace o tom, kdy Očista běží, jak funguje, jak a kdy se přihlásit i na co se těšit. UGO Očista totiž nejsou “jen” tři dny na šťávách, je to komplexní devítidenní program, kdy i za pomoci našich šťáv dáte tělu pauzu a připravíte ho na krušné léto. Součástí programu je i speciální jídelníček, cvičení a mnoho dalšího. Co třeba?

 

Mobilní aplikace

S UGO Očistou nemusí zůstat jen u Očisty těla. V rámci programu dostanete také přístup k naší mobilní aplikaci, jejíž součástí jsou meditační cvičení Deepaka Chopry, amerického lékaře a spisovatele a uznávané světové autority v oblasti výživy, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Na každý z devíti očistných dnů je v aplikaci připravená relaxační 15 minutová meditace, díky které budete moci očistit i svou mysl.

K tomu vás aplikace bude průběžně povzbuzovat k tomu, abyste Očistou prošli zdárně až do konce a dodávat vám informace o programu. Aplikace je ke stažení na App Store a Google Play a po zaplacení UGO Očisty vám do emailu přijdou přihlašovací údaje, díky kterým dostanete ke cvičením a motivačním zprávám přistup.

Recepty

První a poslední tři dny Očisty jsou takzvané “čisté dny”, během kterých byste měli dodržovat lehký jídelníček bez masa, lepku, laktózy a dalších pro organismus náročných jídel. Pokud vám s tolika omezeními chybí inspirace, co vařit, pak vás potěší, že zároveň s manuálem UGO Očisty dostanou všichni účastníci i recepty na vyvážená jídla vhodná během “čistých” dnů. Pokud jste tedy chtěli do vaření více zapojit rostlinné bílkoviny nebo se naučit prostě nová zdravá jídla, pak berte recepty jako benefit, který využijete i po skončení Očisty.

 

Nabídka UGO během Očisty

Nestíháte během “čistých” dnů vařit, ať už podle našich receptů nebo podle sebe? Zastavte se na svojí oblíbené UGO pobočce. V našich Freshbarech i Salateriích bude personál přesně vědět, která jídla doporučit právě během Očisty a vy můžete vybírat třeba každý den něco jiného.

Samozřejmě si můžete dávat veškeré drinky kromě těch s jogurtem. V pobočkách, které nabízejí polévky, budou během Očisty v nabídce také bezlepkové a bezlaktózové polévky (čočková s petrželkou, cizrnová bez smetany, fazolová s chilli, z červené čočky a papriky, tomatová s bazalkovým dipem). A tam, kde mají navíc vitrínu s wrapy a salátky, tam si můžete směle objednávat salát s čočkou a rajčaty, salát s mrkví a mungo klíčky nebo ten tuňákem a avokádem. A na chroupání doporučujeme zeleninové tyčinky s bylinkovým hummusem. Kromě toho všeho si v Salateriích budete moci dát sezónní salát, který vám prozradíme 14. března, jakmile se v Salateriích změní sezóna.

 

Doprava UGO Očisty
Pražští účastníci mohou využít kromě vyzvednutí na pobočce i možnost nechat si Očistu každý den dovézt na jimi zvolenou pražskou adresu za příplatek 500 Kč.

Pokud se pro dopravu třeba do práce rozhodnete,  zkuste přemluvit do Očisty i své kolegy, za jedno dopravné vám totiž můžeme dovézt až 5 balíčků Očisty, takže byste to měli za stovku, a to už se za ty ušetřené kroky vyplatí, ne? Jen dávejte v tom případě pozor, že si Očistu můžete objednat jedině online a všechny balíčky musejí být objednané na stejné jméno, abychom věděli, že patří do stejné dodávky.

Mimopražským se zatím omlouváme, ale pracujeme na vylepšení pro příští ročníky. Bohužel jen málo dopravců zatím umožňuje chlazený rozvoz za rozumnou cenu :-( Naštěstí poboček UGO už je více než 70 po Česku a Slovensku, tak tak snad máte některou i u vašeho domova nebo práce a můžete si Očistu vyzvednout v nich.

Online odborná poradna

Nevíte, zda sushi je povolené jídlo během lehkých dnů? Bolí vás při Očistě hlava a nevíte proč? Máte najednou spoustu energie a chcete jít cvičit a nejste si jisti, jestli to zvládnete? Na tohle všechno a ještě mnohem víc se můžete ptát v naší online poradně, která funguje po celých 9 dnů vaší Očisty a kde vám na odborné dotazy poradí výživoví specialisté Wellnessia pod vedením Moniky Divišové, které pomáhala i se sestavením šťáv pro UGO Očistu