UGO Očista je 9denní program, který vás nastartuje - Ugo

UGO Očista je 9denní program, který vás nastartuje

Cítíte se na podzim unavení, máte málo energie a celkově prostě nejste moc akční? Chcete dodat vzpruhu a nastartovat se před zimou? Pak musíte vyzkoušet UGO Očistu!

O co se jedná? UGO Očista je speciální 9denní program, během něhož díky čerstvým zeleninovým a ovocným šťávám vyčistíte tělo, pomůžete mu zregenerovat se a načerpáte energii na všechno, co vás na podzim čeká.

Proč očistit tělo?

Kvůli rychlému životnímu stylu plnému stresu, těžko stravitelných jídel konzumovaných většinou za pochodu, alkoholu, ale i lékům a nedostatku relaxace, vystavujeme tělo velké zátěži. Však to asi sami dobře znáte.Hlavně orgány, které se starají o čištění, pracují neustále „přes čas“. Na pár dní odlehčit jídelníček, konzumovat lehké, výživné a dobře stravitelné potraviny udělá našemu organismu dobře. Dostane totiž čas “uklidit” to, co při běžném provozu nestíhá.

Proč očista šťávami?

Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy jsou ideálním pomocníkem při očistě organismu. Jsou velmi dobře stravitelné, tělo díky nim dostane „infuzi“ vitamínů a minerálních látek, přitom nevydá tolik energie na zpracování.

261316__abc1977_02_mala

Jak funguje UGO Očista?

Během UGO Očisty budou váš jídelníček 3 dny tvořit čerstvé šťávy ve funkčních kombinacích, které se postarají o očistu. Nahradí tak snídani, oběd, večeři a dopřát si můžete i “dezert” a dvě svačinky k tomu. Součástí programu jsou i detailní doporučení, jak se stravovat 3 dny před a 3 dny po třídenním “šťávovém” cyklu, aby byl efekt maximální.

Kdy UGO Očista poběží?

Na podzim si můžete vybrat ze dvou termínů UGO Očisty: 12.-14. října nebo 19.-21. října. Vyberte si termín, ve kterém budete mít možnost si každý den na vámi vybraném UGO baru či Salaterii vyzvednout denní dávku svých čerstvých šťáv. Ttři dny před a tři dny po byste měli dodržovat lehký jídelníček, takže ideálně vybírejte termíny tak, aby vám v lehkém jídelníčku nebránila třeba rodinná oslava nebo pracovní večírek.

Jak se můžu přihlásit?

Přihlásit se můžete na www.ugoocista.cz Stačí si vybrat jeden z podzimních termínů a na kterém baru nebo Salaterii si tři dny budete šťávy vyzvedávat. Přihlašovat se můžete ode dneška do 4. října, ale pozor! Kapacita je omezená, tak neváhejte.

Kolik to stojí?

Za UGO Očistu zaplatíte 1490 Kč, pokud máte kartiču Ugofanda a 1790 Kč, pokud Ugofandou (ještě) nejste. V rámci balíčku získáte kromě více než 7 litrů štáv speciální termotašku a možnost kdykoliv v termínu očisty konzultovat s naší nutriční poradkyní Monikou Divišovou. Mnohem víc se o programu UGO Očista dozvíte na www.ugoocista.cz.