UGO Očista: 30 druhů ovoce, zeleniny a koření za 3 dny - Ugo

UGO Očista: 30 druhů ovoce, zeleniny a koření za 3 dny

Kopřivy, granátové jablko, rukola nebo batáty. I to jsou ingredience, které ochutnáte, když se přihlásíte do programu UGO Očista.

Už jste se přihlásili do Ugovy podzimní očisty? Ještě pořád máte šanci zapojit se do devítidenního programu, ve kterém si díky čerstvým šťávám skvěle vyčistíte tělo a načerpáte energii před zimou.

„Až 60 % problémů, se kterými přijdou pacienti ke mně, má své kořeny i ve výživě. I proto je očista organismu jedním z hlavních nástrojů pro léčbu nemocí a ruku v ruce s následnou změnou stravy je klíčem pro prevenci vzniku dalších obtíží,” vysvětluje MUDr. Jan Vojáček, vedoucí lékař kliniky Endala, který na vývoji Očisty spolupracoval.

Všechny šťávy a koktejly UGO Očisty jsou navrženy ve spolupráci s nutričními specialisty z Wellnessie a kliniky Endala a důkladně jsme program testovali na dvou skupinách, než jsme Očistu představili vám, zákazníkům. Při Očistě proto můžete vyzkoušet zdravotní účinky šťáv, ale nezapomněli jsme při jejich vývoji ani a chuť. Během programu díky tomu ochutnáte mnoho nových netradičních kombinací.

„Kvůli rychlému životnímu stylu plnému stresu, těžko stravitelných jídel konzumovaných většinou za pochodu, alkoholu, ale i lékům a nedostatku relaxace, vystavujeme naše tělo velké zátěži. Hlavně orgány, které se starají o čištění, pracují neustále „přes čas“. Na pár dní odlehčit jídelníček, konzumovat lehké, výživné a dobře stravitelné potraviny udělá našemu organismu velmi dobře. Dostane totiž čas, uklidit to, co při běžném provozu nestíhá,“ vysvětluje výživová poradkyně Monika Divišová z Wellnessie.

V rámci UGO Očisty „pošlete své tělo na dovolenou”, získáte vedle regenerace a posílení organismu také možnost ochutnat celkem devět kombinací šťáv, z nich více než polovinu si jindy než během Očisty nedáte. Obsahují totiž suroviny, které na barech běžně nepoužíváme.

karta

Vybrali jsme pro vás z nich malou ochutnávku:

Obecně se v Očistě můžete těšit na mnoho nových green smoothies. V Očistě si zpestříte den třeba kombinací kopřiva, špenát, okurka, citron a jablka. Je to tak, zapojili jsme i kopřivu. A to zdaleka není všechno.
Odšťavnili jsme i rukolu a směs exotických chutí a tělu prospěšných látek v jednom zeleném koktejlu vám naservírujeme v ostré kombinaci řapík, citron, zázvor, okurka, jablko, rukola a koriandr.

Podzimní ingredience jsme spojili ve “dezertovém” drinku z borůvek, granátového jablka, batátů, skořice a hrušky.

Fanoušci našich sezónních menu už si možná všimli, že se na podzimním menu v barech usídlila i úplně nová ingredience - kurkuma. Ta nás nadchla právě při ladění menu Očisty, kde najdete skvělý, lehce ostrý drink z červené řepy, mrkve, pomeranče a kurkumy.

Nalákali jsme vás? Stačí si vybrat jeden z podzimních termínů a užívat si to, co jsme více než rok a půl vyvíjeli. Více o UGO Očistě si můžete přečíst v našem magazínu nebo na stránkách Ugoocista.cz.

261316__abc1977_02_mala