UGO na letních festivalech - kde všude vám dodáme šťávu? - Ugo

UGO na letních festivalech - kde všude vám dodáme šťávu?

Festivalová sezóna je tu a my si ji letos užijeme! UGO stánek totiž nebude chybět hned na třech velkých festivalech, kde vám budeme dodávat šťávu.

Votvírák 16. - 18. června

Už tento víkend otevíráme sezónu v Milovicích na Votvíráku. Letos se na něj chystá Xindl X, Miro Žbirka, Wohnouti, Visací zámek… a UGO Freshbar! UGO tu najdete vlevo od stage Kofola a vypadá to, že počasí bude na festival úplně ideální. Žádné vedro na padnutí, ale takový drink nebo zmrzka na sluníčku přijdou vhod. A na hlad budeme mít připravené wrapy, které si můžete vzít do ruky a hned utíkat zase pod stage.

 

 

Rock for people  4. -  6. července

Festivalovou legendu asi netřeba představovat. Letošní lineup je tak nabitý, že doufáme, že si najdete chvilku a zaskočíte za námi alespoň se osvěžit. Budeme mít freshe, smoothies, svačinky a hlavně - spoustu zmrzliny. Protože my tušíme, že letos to bude žhavé!

Colours of Ostrava 19. - 22. července

Znáte festival s lepší atmosférou a pestřejším programem? My ne! A proto ani letos na Colours nebudeme chybět. Letos poprvé jsme navíc partnerem diskuzního fóra Meltingpot, takže budeme občerstvovat nejen taneční těla, ale i mysl mnoha inspirativních řečníků a posluchačů.
 
Tak co, kde se na vás můžeme těšit?