UGO míří na Festival Evolution a vy můžete také! #soutěž - Ugo

UGO míří na Festival Evolution a vy můžete také! #soutěž

UGO šťávy a smoothies už si můžete dávat na 82 místech po Česku a Slovensku. A na jediný víkend přibude dokonce 83.! UGO Foodtruck se totiž vydává na Festival Evolution, který proběhne na Výstavišti v pražských Holešovicích o víkendu 23. - 24. září. Chcete se také zúčastnit? Máme pro vás soutěž o dvakrát dva lístky.

Festival Evolution je zaměřený na zdravý životní styl. A to je přesně ten důvod, proč tam UGO nesmí chybět! V nabitém programu najdete stovku workshopů, přednášek nebo třeba veletrh s více než dvěma sty stánky českých i zahraničních vystavovatelů. Tam můžete pořídit spoustu zdravých, eko a bio vychytávek. A zároveň se občerstvit a posilnit zdravými dobrotami - nejlépe v našem festivalovém UGO Foodtrucku. :)

Na festivalu se zabaví každý, nákupy, ochutnávkami, v poradnách nebo během speciálních programů pro celou rodinu. V programu najdete také koncerty a hudební vystoupení, chybět nebudou ani pohybové aktivity a kreativní dílny.

A co pro vás chystáme my? V UGO Foodtrucku vám nabídneme čerstvé šťávy a smoothies i zdravé svačinky. Na výběr bude to, co znáte z klasické UGO nabídky i některé novinky: 
tři druhy miniwrapů (se zauzeným kuřetem, s ovčím sýrem nebo s mozzarellou a rajčaty), sýrová quesadilla s farmářským dipem a chilli nebo čerstvé saláty. Osladit den si můžete s UGO zmrzlinou z ovocných šťáv, která neobsahuje laktózu ani přidaný cukr. A pokud budete hodně spěchat, sáhněte po UGO raw barech - zdravých tyčinkách, které máme v meruňkové, oříškové nebo kakaové variantě.
Do festivalové nabídky jsme vybrali svačinky a obědy, které si můžete sníst při obcházení festivalového programu.

A teď už konečně to, na co všichni čekáte :) Jak můžete na Festival Evolution vyhrát lupeny? Je to úplně jednoduché. Napište nám do formuláře, na jakou část programu Festivalu Evolution se těšíte a my vybereme dva šťastné, kterým věnujeme po dvou jednodenních vstupenkách. Odpovědní formulář najdete tady

Pozor! Nerozmýšlejte dlouho. Čas na odpověi je pouze do úterý 19. září!