UGO i “to go” - Ugo

UGO i “to go”

Nosit si z UGO drinky s sebou je samozřejmost. Teď si se stejnou samozřejmostí můžete z UGO odnášet i obědy. Ve Freshbarech a v dalších Salateriích se totiž budou postupně objevovat chladicí boxy, které už znáte z některých poboček. Ty jsme nově naplnili saláty s sebou praktických krabičkách a novinkou na menu - UGO Snacky. A to není všechno!

Boxové saláty

Nově si můžete saláty dát už nejen v Salateriích, ale i ve Freshbarech. Najdete je v praktických boxech, abyste si je mohli vzít s sebou, pokud je nechcete jíst přímo na místě. Připravujeme je čerstvé každý den ráno a zálivku u nich vždy najdete extra, abyste ho dostali vždy svěží a křupavý. Stačí jen promíchat a zdravý oběd máte na stole.

V nabídce v boxech najdete jeden známý a dva nové saláty:

  • s uzeným kuřetem, rajčaty, červenýmy hrozny a paprikou 
  • se sušenými rajčaty a balkánskym sýrem
  • s řapíkatým celerem, cizrnou a granátovým jablkem 

Boxové saláty najdete aktuálně v Salateriích:
Aupark Bratislava, na Obchodné v Bratislavě, v Brně ve Vaňkovce, v Olympii a na náměstí Svobody, na Kladně, v Praze v Meteoru Karlín, v Myslbeku,  v Arkádách Pankrác, na Chodově, ve Vodičkově, v Metropoli Zličín a v Butovicích.

a ve Freshbarech:
v Pardubicích v Afi palace, v Bondy i v Olympii v Mladé Boleslavi, v Olympii Plzeň, na Seifertově v Praze, v OC Varyády Karlovy Vary, v Praze v Palladiu, v BB Centru a ve Florentinu, v Galerii Teplice, ve Zlatém Jablku i v OC Centro ve Zlíně. A na Slovensku v Trnavě, ve Foru Poprad a v OC Laugaricio Trenčín.

Další budou přibývat na pobočky, kde nám to prostor dovolí, tedy především do Salaterií a posupně i do mnoha Freshbarů.

UGO Snack

Novinkou, kterou jsme vám v UGO magazínu už představili, jsou UGO Snacky, rychlé, levné a syté svačinky. V letním sezónním menu je to hummus. Ve Freshbarech najdete variantu hummus Snack klasik, v Salateriích i další dvě varianty: špenátovou a paprikovou. Ideální svačina s sebou, která zažene hlad, zdravě zasytí a nezatíží přitom peněženku.