UGO drinky se superfoods a proteinem pomůžou proti rýmičce i v posilovně - Ugo

UGO drinky se superfoods a proteinem pomůžou proti rýmičce i v posilovně

Jste přes zimu náchylní k únavě a rýmičkám i přes dostatečný přísun čerstvého ovoce a zeleniny? Zkuste letos silnější kalibr a sáhněte u nás po drincích se superpotravinami. Nebo se chystáte zimu strávit cvičením a rýsováním do plavek? Pak možná přijdou vhod naše drinky s proteiny. Ty zasytí zasytí a v kombinaci s ovocem zaženou i chutě na sladké, takže pomůže přes zimu udržet váhu na uzdě. A hodí se i tehdy, když chcete, aby vaše snažení v posilovně bylo vidět ;) Tak které to budou?

Smoothies speciál
Že nové menu obsahuje zvláštní kategorii speciálních drinků není pro vás nejspíš žádná novinka. Víte ale, proč se jmenují “speciál” a po jakém sáhnout kdy?
V kategorii smoothies speciál najdete drinky, které kromě ovoce a zeleniny obsahují i superfoods – tedy potraviny velmi bohaté na různé zdraví prospěšné látky. Pokud se tedy potřebujete soustředit, zkuste drink s guaranou, imunitě pomáhá spirulina, nepražené raw-kakao je zase nabité antioxidanty. V nabídce jich je ale ještě víc, tak si vyberte podle chuti a toho, co vám zrovna chybí. 

TIP UGO: V zimě vyzkoušejte speciál smoothie avokádo, spirulina, špenát, citron, mango, jablko. V něm získáte denní porci kyseliny listové, zdravých tuků pro regeneraci a proti stresu a ještě posílíte svoji imunitu.

 

Proteinová smoothies
Hledáte sytý drink ke svačině? Sportujete a chcete nabírat svaly? Nebo dáváte přednost rostlinným bílkovinám? Pak si vyberete nejspíš v sekci proteinových smoothies, kde všechny drinky obsahují kromě ovoce a zeleniny i hráškový protein, který je dělá sytější a doplní bílkoviny i vegetariánům.

TIP UGO: Proteinové smoothie raw kakao, protein, banán, guarana, chia, jablko a sojové mléko je elixír, který okamžitě zdravě povzbudí a zasytí. Stačí jako plnohodnotná svačina.

Nevybrali jste z menu? Nebo nechcete opouštět svůj oblíbený drink, ale chtěli byste si ho také udělat speciální? Žádný problém! Protein i superfoods můžete ochutnat ve speciálně namixovaných drincích z menu, nebo si je nechat přidat jako “extras” do jakéhokoliv UGO drinku. Nabídku extras najdete úplně dole na menu ;)