U nás se zahřejete. Už jste ochutnali Hotties? - Ugo

U nás se zahřejete. Už jste ochutnali Hotties?

Venkovní teploty klesají níž a níž, a s tím je potřeba něco dělat. Počasí sice nezměníme, ale na zimu jsme do nabídky zařadili příjemně hřejivé varianty čerstvých šťáv. Je jich celkem šest a říkáme jim Hotties.

Po celý rok se vás snažíme zásobovat vitamíny, abyste měli silnou imunitu a nějaké to sezónní stonání si na vás jen tak nepřišlo. Na zimu pak na menu přidáváme nejen účinnější kombinace, ale taky ohřívané čerstvé šťávy.

hotties

Čtyři Fresh&Hot a dva Hotties Special jsou prozatím k dostání v Salaterii v Myslbeku a ve Freshbaru na Národní. Od 1. prosince si pak budete moci pochutnávat také na pobočkách Zlatý Anděl, Florentinum, freshbar Chodov a Olympia Plzeň. Na jaké chutě se můžete těšit?

Cenu za první místo v obsahu vitaminu C ze všech letošních Hotties by získala citrusová kombinace pomeranč, limetka, citron, zázvor. 12 Měsíčků nás v zimě zásobuje, abychom vám mohli osladit život mixem banán, jahody a jablko. Na smyslně exotickou vlnu vás naladí pomeranč s mangem a malinami nebo vám namixujeme passion fruit, banán, mango, jablko a pomeranč.

Jako bonus jsme si přichystali i dva speciály. Kdyby měl mít adventní čas svoji vůni, voněl by jako drink pomeranč, skořice, med. Po ananasu voňavá a po zázvoru příjemně pikantní je kombinace ananas, pomeranč, jablko, limeta, zázvor.

Abychom vás nepřipravili o cenné vitamíny a další tělu prospěšné látky, které čerstvá šťáva obsahuje, ohříváme Hotties pouze pomocí páry.

A čím se v zimě nejraději zahříváte vy? :)