Sladkokyselá exotika, co přijde v zimě vhod - Ugo

Sladkokyselá exotika, co přijde v zimě vhod

Citrony, limety, mandarinky, pomeranče… Všechny tyhle vitamínové bomby najdete během rýmičkové sezóny v UGO Freshbarech a Salateriích. Bacily je potřeba brát útokem, tak ať to má šťávu!
A šťáv a smoothies najdete v UGO spoustu. V aktuální citrusové sezóně si užijete nasládlé i lehce kyselé chuti. Ale hlavně spoustu vitamínu C. Co bychom pro váš imunitní systém neudělali :)

 

 

A post shared by Pump It Up Gym (@pumpitupg) on

 

Menší, zelenější, voňavější a méně kyselé sestřičky citronů mají daleko víc uplatnění než jen v mojitu. Limetky pro svoji příjemnou chuť a antioxidační a antibiotické vlastnosti v zimních UGO Freshbarech a Salateriích nemůžou chybět. 

Vyzkoušejte třeba sezónní zelené smoothie s avokádem, kiwi, zázvorem, spirulinou a právě limetou.

 

 

Nejsladší ze všech citrusů. Takové jsou mandarinky, které si díky své jemnosti dokonale sednou se spoustou dalších chutí, ať už sladkých nebo slaných. Není divu, že se kromě drinků zakutálely i do sezónního salátu s kari omáčkou

 

 

A post shared by Anna Tyrała (@fotografkaa) on

 

Slaďounkou mandarinku ucítíte spolu s chilli a mangem v příjemně pikantním sezónním drinku. Spolehněte se na to, že tahle kombinace dokáže život pěkně okořenit i osladit!

Jestli  jste zvyklí dávat si citron v zimě do horkého čaje, máme pro vás špatnou zprávu. Vitamín C se ve vysokých teplotách ničí. Namísto čaje si ale můžete dát třeba citronový UGO sezónní nápoj. Vitamínů se v něm schovává spousta, protože kromě citronu v něm najdete i ananas a pomeranč.

 

 

A post shared by Jen ~ burlap & sea (@burlapandsea) on

 

Pomerančová šťáva je snad nejoblíbenějším ovocným drinkem, protože skvěle chutná a osvěží a postaví na nohy i po probdělé noci. A v UGO citrusové sezóně místo obyčejného džusu najdete právě vitamíny nabušenou kombinaci pomeranče, ananasu a citronu.

 

 

A post shared by FruitariAnne (@fruitarianne) on

 

V sezónní nabídce se skrývá i jeden necitrusový ovocný nápoj. Hruška, řepa a jablko jsou zástupci lokálních surovin a tradičnějších chutí. 

Dobrou chuť a na zdraví!