Skořice, kardamom, badyán: trojí porce exotiky v podzimních nápojích - Ugo

Skořice, kardamom, badyán: trojí porce exotiky v podzimních nápojích

Drinky v UGO jsme pro sezónu babího léta pěkně ovoněli kořením. A podzimní načasování není náhoda. Skořice, kardamom i badyán jsou totiž zdravé a dokážou organismus úžasně posílit. V kombinaci s ovocnými drinky pak tvoří úplný elixír zdraví.

 

A post shared by Karen Lloyd (@casafilabres) on

Skořice
Drink se skořicí, ostružinami a borůvkami chutná jako koláč od babičky, navíc má prý díky aromatické skořici omlazující účinky. Ta je totiž plná antioxidantů, které regenerují buňky, a tím zpomalují stárnutí. Zároveň posilují imunitu, proto si je na podzim dopřávejte, jak to jen půjde. A ono to s tímhle drinkem z lesního ovoce půjde samo :)
Najdete ji v drinku ostružiny a borůvky, banán, skořice, jablko, pomeranč.

 

A post shared by WAIQU (@waiqu_foods) on

Kardamom
Zlatý kardamom jsme přidali do druhého drinku s hruškou a medem. Okořeněný slaďoučký nápoj má lehký “říz”, a co teprve ty účinky! Kardamom oceníte, když toho na vás bude moc, protože dokáže organismus zklidnit. S tímhle drinkem můžete odplavit napětí i stres, kterých po konci prázdnin nějakou záhadou vždycky přibývá.
Tak si dopřejte chvilku klidu s drinkem hruška a brusinky, banán, limeta, med, kardamom.

Badyán
Poslední z trojice, badyán neboli čínský anýz, dává drinku ze švestek, višní a jablek specifickou chuť i vůni. Ale není v něm jen pro ně. Badyán totiž pomáhá s trávením, které je pro naše tělo náročným procesem, a tím nám šetří spoustu energie. Navíc je, stejně jako skořice, výborný na imunitu. A jeho nasládlá chuť je v kombinaci se švestkami úplným ztělesněním podzimních koláčů.  
Pochutnejte si a nakopněte zdraví s drinkem švestky a višně, badyán, jablko

 

A post shared by Kurt Ackermann (@kurt_ackermann) on

Podzimní nabídku UGO drinků jsme prostě pořádně okořenili. Věříme, že vás podzimní závan exotiky nadchne a výsledná chuť vás v deštivém a blátivém počasí prohřeje až po konečky prstů.