Rozdáváme 30 lístků na Colours of Ostrava - Ugo

Rozdáváme 30 lístků na Colours of Ostrava

A tím to nekončí. Pan Ugo pro vás má také 1000x slevu 300 Kč na vstupenky na tenhle legendární hudební festival. Jak vstupenky nebo slevu získáte?

30 vstupenek vyhrají autoři nejlepších fotografií na téma “Colours of Ugo”. Je úplně na vás, jak téma pojmete, nechceme vás nijak omezovat! Svoji fotku (nebo fotky) nám pošlete na [email protected] od 8. 6. do 3. 7.

Pak už jen sledujte Facebook pana Uga, zda porota vybrala právě vaši fotku. Každý týden na Facebooku ukážeme 10 vítězných fotek, začneme 19. 6. a budeme pokračovat 26. 6. a 6. 7. Více o soutěži >

1000 lístků se slevou 300 Kč

Velmi jednoduchý je i způsob, jak na vstupence na Colours of Ostrava ušetřit 300 Kč. Na každé účtence z UGO barů a Salaterií nad 100 Kč najdete slevový kód. Ten pak uplatníte v eshopu Colours. Když to stihnete mezi prvním tisícem fanoušků, je sleva vaše.

Colours_vizual

Colours of Ostrava je multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný v Ostravě. Koná se v úchvatném prostředí Dolních Vítkovic - bývalém areálu hutí, dolů a železáren. Mezi hlavní letošní hvězdy patří úchvatná Björk, britští rockeři Kasabian, elektroničtí Rudimental nebo britský zpěvák Mika. http://www.colours.cz/

Uvidíme se tam? My tam budeme připraveni vás osvěžit ovocnými drinky či zmrzlinou. Těšíme se!!!