Rok 2016 přinesl plno novinek. Které to byly? - Ugo

Rok 2016 přinesl plno novinek. Které to byly?

V roce 2016 UGO rekordně rostlo, a to jak počtem poboček, tak nabídkou. Přibyla teplá jídla, svačinky, ve čtyřech sezónách jsme představili horu nových drinků, do nabídky přibyly nové (a krásnější) lahvičky a síť se rozrostla na 72 poboček, z toho je 16 Salaterií v pěti městech v Česku a na Slovensku. A letos budeme v novinkách rozhodně pokračovat.

UGO sezóna 2016 melouny bylinky hrušky mango exitoka

Pět sezón plných nových drinku a salátů

V uplynulém roce jsme v Salateriích a ve Freshbarech vystřídali čtyři sezóny. Během nich jste si mohli objednávat drinky a saláty z ovoce a zeleniny, které byly zrovna v sezóně, a byly tedy nejsladší a nejšťavnatější. I letos se můžete těšit na čtyři sezóny plné nových kombinací v nabídce drinků i salátů. Rozhodně je na co se těšit!
Schválně, víte které 4 sezóny jsme v roce 2016 vystřídali?

UGO teplá jídla rýže kari čerstvý

Nová teplá jídla pro chladné období

Na podzim jsme poprvé na menu zařadili teplá jídla. Jako první to byl indický dhal a teplý salát s quinoou a kadeřávkem, v zimní sezóně je vystřídala rýže s grilovanou zeleninou, kuřecím masem a arašídovou omáčkou a rýže s mandarinkovým salátem, kuřecím masem, rozinkami a kari zálivkou. Na menu byla a budou v chladných měsících, kdy si tělo žádá sytější teplá jídla, na jaře a v létě bude nabídka opět čistě salátová. O to víc se ale budete těšit na další podzimní menu ;)
Schválně, víte které teplé jídlo jsme představili letos v předpremiéře ještě před startem zimní sezóny?

UGO lahvičky paskalizace nové druhy green smoothie

Lahvičky změnily vzhled a je jich už 10

Od jara si také z UGO Freshbarů, Salaterií a stovek dalších prodejních míst můžete odnášet domů 10 různých UGO lahviček. Ke stávajícím druhům se totiž přidaly dvě nové - špenát+jablko+máta+citron a pomeranč+mrkev+jablko+zázvor. K tomu se lahvičky převlékly do nového designu a zvětšily se. Protože když už zdravě mlsat, tak pořádně! I letos se můžete těšit na lahvičkové novinky. Zatím ale nesmíme ani napovídat, jaké to budou, tak se nechte překvapit!
Schválně, vyjmenujete všech 10 druhů lahviček?

UGo svačinky wrap chia pudink

Nové svačinky v Salateriích i ve Freshbarech

Rychle jste si oblíbili i další novinku. Ve všech Salateriích a ve vybraných Freshbarech jsme rozšíříli nabídku svačinek. K oblíbeným jogurtovo-tvarohovým krémům jsme přidali chia pudinky a mazané svačinky a na vetší hlad jsme přidali wrapy a salátky v kelímku, které vám v pohodě nahradí oběd.
Schválně, víte, jaké máme v nabídce chia pudinky?

UGO detox očista šťávy

Máme za sebou další dvě kola Očisty

Na jaře a na podzim s námi spousta z vás šla do devítidenního programu UGO Očista, abyste si s pomocí šťáv pročistili tělo (a od podzimu i mysl). Očisty se účastní v každém kole více a více zákazníků, mnoho z nich i opakovaně a sbíráme samé nadšené ohlasy, takže v ní určitě chceme pokračovat. Pokud chcete, abychom vám dali vědět, jakmile spustíme přihlašování, stačí se zaregistrovat na webu www.ugoocista.cz a my vás budeme informovat
Schválně, víte v jakých měsících v loňském roce Očista běžela?

 

Už teď pracujeme na hromadě dalších novinek, které vám budeme představovat v průběhu celého roku. Tak sledujte náš blog, Facebook, Instagram a choďte pravidelně do UGO, ať o všech víte jako první ;)