Řepa před tréninkem a grep na imunitu? - Ugo

Řepa před tréninkem a grep na imunitu?

Čerstvá šťáva je skvělá kdykoli, o tom žádná. Která z kombinací je ale nejlepší, když chcete doplnit energii, zahnat chuť na sladké nebo posílit imunitu? Poradíme!

Při redukční dietě sáhněte po odstředěných zeleninových šťávách, které mají méně cukru, například po kombinaci řepa, mrkev, jablko, celer.

Trocha břicha #belly #workout #fitness #smoothie #ugo #ugocz #ugofanda #passionfruit #tattoo #liveforlove #elektrokardiogram

A photo posted by Ivet Svárovská (@ivetsvarovska) on

Zdravou svačinku vám nahradí koktejl se sytějšími druhy ovoce, skvělý je třeba drink banán, jahody, bazalka nebo aktuální Chřipkobijec avokádo, špenát, kiwi, limeta, zázvor, jablko.

Tekutiny doplní lehké a osvěžující odstředěné šťávy. Zkuste kombinaci grep, pomeranč jablko nebo v letním menu kombinaci vodní meloun + grep.

Energii vám dodá čistá ovocná šťáva, protože ovocné cukry se rychle vstřebávají do těla. Funguje například ananas, mrkev, jablko.

S detoxikací organismu vám pomůžou čisté jednodruhové šťávy a mixy se zeleninou, třeba čistý pomeranč nebo řepa s jablkem.

Dnes mám před sebou poslední den Ugo očisty #ugo #ugovaocista #ugocz #detox

A photo posted by Nikola Braxatorisová (@brixinka) on

Když potřebujete zahnat bacily, vsaďte na koktejly se zázvorem nebo křenem, které zahřejí, fungují protizánětlivě a doplní vitamíny. Prověřená je kombinace zázvoru, pomeranče, citronu a limety a z křenových křen, citron, řepa, jablko.

 Před tréninkem je skvělá řepa, která díky vysokému obsahu dusičnanů zvyšuje výkon. Nechte si namixovat třeba kombinaci řepa, mrkev, jablko, celer.

Na posílení imunity volte koktejly a šťávy s citrusy, které jsou plné vitamínů a antioxidantů, například grep, pomeranč, jablko.

Zdravě si zahřešte sladkým ovocem, například ananasem nebo mangem. Spolehlivě a bez stopy výčitek chuť na sladké zažene třeba mix kapusta, špenát, ananas, máta a jablko nebo drink passion fruit, banán, mango, jablko, pomeranč.

#work#ugo#ugovacerstvastava#ugocz#smothie#greensmothie#vegetable#fruit#healthylifestyle

A photo posted by @barcacimburkova on

Zahnat únavu umí opět řepa. V takovém případě si ale klidně dopřejte sladkou kombinaci chia semínek s pomerančem, jablkem, banánem a řepou z aktuálního chřipkobijeckého menu.

A na prohřátí organismu a nastartování těla vůbec doporučujeme jednoduchý domácí recept: teplou vodu s vymačkaným citronem.

Nebo máte vlastní tajné tipy? Podělte se s námi :)