Proč jít do UGO Očisty právě na podzim? Tady je 5 důvodů! - Ugo

Proč jít do UGO Očisty právě na podzim? Tady je 5 důvodů!

Je to neuvěřitelné, ale za pár dní odstartuje už 5. kolo UGO Očisty. Pravidelně každý rok střídáme jarní a podzimní termíny a právě teď nastal čas podzimního detoxu. Proč si ale Očistu dopřát právě teď na podzim? Čtěte dál a dozvíte se hned 5 dobrých důvodů :)

1. Poprázdninový úklid
Grilovačky, dovolené s all inclusive, zahradní party. Co naplat, prázdniny bývají dobou, kdy máme tendenci tak trošku slevovat nejen z pracovního kolotoče, ale i z režimu zdravého životního stylu. Právě po prázdninách si tak tělo zaslouží pořádně pročistit a zbavit se nahromaděných toxických látek.

 

A post shared by Andrea Beňová✨ (@anniessecrets) on

2. Prevence rýmiček
Pročištěné tělo (zejména pak střeva a trávicí ústrojí obecně), je extrémně důležité pro správné fungování našeho imunitního systému. A právě ten nás umí ochránit před rýmičkami a dalšími neduhy, kterými se to na podzim a v zimě všude kolem jenom hemží.

3. Boj s podzimní únavou
S příchodem podzimu se pomalu zkracují dny, méně svítí sluníčko a po volnějším létě se znovu naplno vracíme do víru pracovních nebo školních povinností. Kombinace těchto faktorů u spousty lidí vyvolává podzimní únavu. A právě v tuto dobu je ideální napumpovat do těla infuzi vitamínů a minerálních látek z čerstvého ovoce a zeleniny. V podobě tekutých šťáv se navíc tělo tolik nenadře při jejich zpracování a ušetří tak energii, které máme na podzim méně.

4. Ideální doba pro změnu
Podobně jako 1. leden je i začátek školního roku pro mnohé lidi impulsem k tomu, aby se začali lépe starat o svoje tělo, cvičit, jíst zdravěji, meditovat… A právě UGO Očista je ideálním startovačem pro takové změny. Nejde se vymlouvat, že začnete až příští týden, nebo po oslavě švagrových narozenin. Termíny UGO Očisty jsou jasně dané :)

5. Úspora času
Tento důvod je na rozdíl od těch předchozích jen krátkodobý, ale taky se počítá :) Podzim bývá poměrně hektický, prázdniny pryč, do Vánoc daleko... Vzhledem k tomu, že vám během Očisty připravíme každé ráno balíček “jídla” na celý den, ušetříte spoustu času, který by jinak zabrala příprava svačiny, vymýšlení místa, kam půjdete na oběd a další plánování spojené s jídlem. A když zapojíte i partnera, nemusíte řešit ani večeře pro něj ;) 

 

Tak co, přesvědčili jsme vás, že právě teď je ideální čas pro UGO Očistu? Registrovat se můžete přes formulář na webu www.ugoocista.cz. Registrace běží až do 1. října, ale dlouho neváhejte, aby na vaší pobočce ještě zbyla volná místa ;).