Popadněte je do ruky. Nové svačinky a snídaně jsou tu - Ugo

Popadněte je do ruky. Nové svačinky a snídaně jsou tu

Už jste si jich všimli v našich lákavých vitrínách? A vyzkoušeli jste je? O čem je řeč? Samozřejmě o zbrusu nových svačinkách.

Ať už hledáte zdravou snídani, která vám dodá energii na celé dopoledne, nebo vás odpoledne honí mlsná a nechcete ji zahánět nezdravými sladkostmi, nebo máte chuť na lehký oběd, po kterém zůstanete svěží, přijdou vám vhod nové UGO svačinky.

V nabídce UGO Freshbarů a Salaterií najdete wrapy, salátky, mazané svačinky a chia pudinky hned vedle oblíbených jogurtovo-tvarohových krémů.

Ve svačinkové nabíce najdete:

  • Oblíbené tvarohovo-jogurtové krémy, ve kterých si můžete vybrat varianty s müsli nebo různým ovocem.
  • Sladké svačinky, které jsou ideální i jako snídaně, doplnily nově chia pudinky s kokosovým mlékem, které si vyrábíme přímo na místě. I u nich si můžete vybírat z několika různých ovocných kombinací, ve všech je ale jako základ superpotravina chia semínka.

  • Malý hlad zaženou mazané svačinky – obložené chleby s originálními zeleninovými pomazánkami a spoustou dalších lákadel, jako je třeba uzený losos nebo avokádo.
  • Na větší hlad nebo lehký oběd přijdou vhod wrapy. Některé jsou inspirovány našimi saláty, v dalších najdete úplně nové chutě, které ještě do našich salátů zatím nepronikly.
  • Pokud nestíháte oběd nebo si ho prostě chcete vzít do práce, pak jsou ideální velké wrapy, které vás zasytí, přitom se ale nemusíte bát “poobědové únavy”. I ty jsou částečně inspirované našimi saláty, takže pokud si rádi berete saláty s sebou, tady máte novou a rychlejší alternativu – prostě popadněte wrap.

Nabídka svačinek se ve Freshbarech a Salateriích liší, takže doporučujeme navštívit i pobočky, kam běžně nechodíte. Protože všechny svačinky opravdu stojí za vyzkoušení. Budeme rádi, když nám dáte vědět, která je váš favorit!