Podzimní UGO saláty sázejí na vaše oblíbené kombinace - Ugo

Podzimní UGO saláty sázejí na vaše oblíbené kombinace

Nejen do UGO Freshbarů, ale i do Salaterií zavítal podzim. Jak chutná? Přece po hruškách, řepě, medu a vlašských oříšcích...

S podzimním ochlazením a zkracujícími se dny mnoho z nás pozoruje také úbytek energie, a tomu je samozřejmě potřeba přizpůsobit stravu. Proto jsme v UGO Salateriích už tradičně se začátkem podzimu vyměnili lehké a svěží salátky za vydatnější kombinace.

Na menu se po roční pauze vrací salát s hovězím sous-vide, červenou řepou a lehkým bramborovým salátem, zdobený řeřichou. Hovězí maso zůstává díky dlouhé přípravě ve vakuu krásně šťavnaté a bramborovému salátu v podání UGO odolá málokdo :)

Další hvězdou podzimu je salát s hruškou, modrým sýrem, vlašskými ořechy a pikantní medovou zálivkou. Na tolik oblíbené kombinaci výrazného sýru se sladkými chutěmi jsme si netroufli nic měnit :)

Asi si říkáte: Copak letos na podzim nebudou žádné novinky? To víte, že budou. Vůbec poprvé jsme totiž zařadili do nabídky také dvě teplá jídla. A už brzy vám o nich povíme více. Sledujte nás na Facebooku i Instagramu, a nepřijdete o žádné novinky.