Podzimní UGO Očista je za námi. Takhle jste si ji užili vy! - Ugo

Podzimní UGO Očista je za námi. Takhle jste si ji užili vy!

Letošní podzimní UGO Očista byla plná novinek. O to více nás zajímaly vaše reakce na sociálních sítích! Jaké byly? A kdo vyhrál cenu o nejlepší fotku s hahstagem #ugoocista? :)

První novinkou byla mobilní aplikace, která vás provázela celým 9denním detoxem. Radila vám, jak správně meditovat podle guru Deepaka Chopry nebo jaké recepty si uvařit během “čistých dní”.

 

A photo posted by Andrea Darling (@darling_andrea) on

 

Všechny, kteří poctivě dodržovali rady z aplikace, moc chválíme! :)

 

A photo posted by Life with Mar-Jein (@marvankajein) on


Známým společníkem účastníků UGO Očisty jsou nejrůznější chutě. Moc nás baví sledovat, jak se každý těší na něco jiného :)

luckahillerova Po druhém dni na šťávách UGO a už dlouho jsem se necítila tak skvěle! Ráno, když jsem si vyzvedávala dnešní lahvičky, mi slečna řekla, že jsem jediná, kdo se usmívá! Hlad mám jen chvílema a vždycky ho zaženu pitím. A chutě, ty si píšu a všechno si to dám v následujících dnech. Máma, když byla těhotná, cpala se prý meruňkovou zmrzlinou. Já mám už druhý den neuvěřitelnou chuť na cibuli, v jakékoliv podobě. #ugoocista

 

A photo posted by Kateřina Nováková (@knwashere) on


darling_andrea Dobrou chuť ,pokud právě večeříte. Tak druhý den na šťávách, pátý den bez mouky, kávy, mléčných výrobků, alkoholu a cukru. Šťávy jsou dobré, hlad necítím, ale chutě jsou. Nejhorší je, když někdo v okolí něco jí. To mám chuť mu to sníst nebo sníst jeho :)

perpesworld: Moje první #ugoocista pomalu končí. Byl to skvělý zážitek, který určitě budu opakovat, i když nebylo to jednoduché :) třeba dnes přišla krize a málem jsem nevydržela a dala si řízek ;) ale ten pocit očisty stál za to!

 

 

A photo posted by Life with Mar-Jein (@marvankajein) on


Katka z blogu Smooth Cooking šla letos do Očisty vůbec poprvé. Společně s manželem Artym ji zvládli s dobrou náladou a úsměvem, dokonce i když venku bylo fakt ošklivo. Ale máme podezření, že Katka to snad ani jinak než s úsměvem neumí :)


Nám se ale líbí, jak myšlenky na chutě zaháníte… Třeba tím, že se ladíte do barev vašeho šťávového menu :)

 

A photo posted by @viktorie.p on


Tohle “bordó” ladění jsme se nakonec rozhodli odměnit dárkovou kartičkou, kterou jsme slíbili za vybranou fotku s hashtagem #ugoocista! :)

Zajímavou informací pro nás je, že kdo už Očistu zkusil v minulosti, snáší ji podruhé daleko lépe! Takže… Další kolo Očisty plánujeme zase na jaře, přidáte se? :)

 

A photo posted by Nikola Braxatorisová (@brixinka) on


Pokud chcete jako první vědět, kdy spustíme přihlašování, registrujte se na webu www.ugoocista.cz. Pošleme vám e-mail, jakmile budeme znát termín!

Více fotek účastníků UGO Očisty najdete na Instagramu: https://www.instagram.com/explore/tags/ugoocista/.