Podzimní UGO Očista je za námi. Takhle jste ji prožívali na sociálních sítích! - Ugo

Podzimní UGO Očista je za námi. Takhle jste ji prožívali na sociálních sítích!

Věřili byste, že už máme za sebou 5. kolo UGO Očisty? To znamená 15 termínů, kterých se zúčastnila velká spousta z vás. A jak se letošní podzimní kolo povedlo? Podívali jsme se na sociální sítě, jak to vidíte vy!

Už několik týdnů před prvním podzimním termínem začalo být UGO Očisty na Instagramu plno. Líbí se nám, jak se navzájem podporujete a “hecujete” k registracím. Shodneme se přece, že čím víc nás do toho jde, tím je to jednodušší ;)

zorkahejdova: Je na čase se s tím smířit a vzít věci do svých rukou. Podzim je tu!!! A s ním čas na očistu! Kdo jde do toho taky??

anett.hrasek: Já mám termín za dva týdny. Už se hrozně těším. Zkoušela jsem zatím jednou a byla jsem nadšená na jaře.

dennyro20: Já mám až 24.10. hrozně se těším na to jak bude mé tělo reagovat :)

skipicek: My jsme v tom s manželem společně a už druhý rok jdeme na ugo očistu a moc se těšime i když třetí den už šilháme hlady 

 

A takhle vám to sluší, když už si odnášíte svoje balíčky z našich poboček domů nebo do práce. Jak se ukázalo, termotaška funguje jako skvělý módní doplněk a krásně ladí k vašim už tak vyladěným outfitům :) Letos na podzim byla v kurzu černá varianta!

 

A post shared by Aneta Benešová (@benesovaaneta) on

 

 

A post shared by PetraCeri (@petaceri) on

 

Pocity z prvního dne bývají lehce rozpačité, zvlášť u vás, kteří jste šli do Očisty poprvé, byla vidět nejistota z toho, jestli tři dny jen na šťávách dáte. První den si tělo teprve zvyká...

 

A post shared by Soňa Bartošicová (@sonaintheair) on

 

ivca_pribehykuchyne: Dneska jsem na startu Ugo Očisty a jsem zvědavá, co mě čeká. Vypadá to vše krásně barevně :-) Uz teď mám hlad, jdu se pustit do snídaně l. Kdo v tom jede se mnou?

tobipomtoy: Mám za sebou první snídani a oběd a mám teda docela hlad, ale snídaňová šťáva byla výborná

 

A post shared by Lucie Ulrychová (@ulryluc) on

 

Ale na konci už pozorujete pozitivní účinky na vaše tělo i mysl!

rezina_mel: 3. den UGO očisty právě začal a musím říct, že jsem překvapená, jak to bez pevného jídla v pohodě zvládám. Cítím se dobře, hlad nemám a unavená taky nijak extra nejsem. Akorát bojuji se zimou a taky mi fantazie jede naplno a představuji si jídla, na která bych si normálně nevzpomněla. :-D
 

 

A post shared by Rodem (@czech_rodem) on

 

Vydržet tři dny bez pevné stravy jenom na šťávách není zase taková legrace. Ale o to víc jsme pyšní na všechny z vás, kteří to zvládli a speciálně na ty, kdo poctivě dodržovali tři čisté dny před a po včetně meditačních cvičení z naší aplikace! ;) Jste nejlepší!

 

A post shared by Lucie (@majkynaaaa) on

benesovaaneta: Pro mě, milovníka tararáku, kachny s knedlíkem a tlačenky (klidně všechno naráz ),to bylo hlavně o vůli, ale vydržela jsem!

hanii.cermakova: tak dneska mám poslední den. První den byla krize velká. Ale další den úplně v pohodě. A cítím se báječně :) takže na jaře jdu do toho zase :)

patriciesolarikova: Hodně se mě ptáte, jaká byla očista- bylo to sjůpr, nebyla jsem unavená, ani jsem neměla hlad (honila mě mlsná, to jó), ale bavilo mě, že nemusim řešit jídlo a že se cejtim obecně tak lehce, ale bylo to taky tím, že jsem si řekla, že se na to těšim a že to zvládnu bez problémů, takže za mě dobrý 

 

Hodně se nás taky ptáte, kdy bude další kolo UGO Očisty. Máme dobrou zprávu - zase na jaře! Sledujte náš web a taky sociální sítě a určitě registrace nezmeškáte! :)