Podzimní UGO drinky chutnají po dýni, hruškách i brusinkách - Ugo

Podzimní UGO drinky chutnají po dýni, hruškách i brusinkách

Je vám líto, že se musíte loučit s létem? Nesmutněte, i podzim má hodně co nabídnout! A to nejlepší, co nám příroda na podzim dává, jsme i letos pozvali do sezónního nápojového menu.

Ode dneška si můžete v UGO drincích pochutnávat na typicky podzimních ingrediencích, jako jsou hrušky, brusinky nebo ostružiny. A vůbec poprvé se budete moci napít také dýně!

Podzimní drinky rozzáří šedivý podzim sytými barvami a provoní vaše dny vůní čerstvého ovoce, zeleniny i koření. Navíc zajistí přísun vitamínů a dalších cenných látek, jejichž zásoba vám určitě za sychravých dnů přijde vhod.

  • „To nejlepší z podzimu“, tak by se mohl jmenovat první drink letošní podzimní nabídky. Posuďte sami: hruška, brusinky, banán, kurkuma, med, citron, jablko.
  • Úplně poprvé můžete v UGO letos na podzim ochutnat drink s dýní. Společnost bude této královně podzimu dělat exotické mango, pomeranč a jablko.
  • Máte-li raději méně hutné drinky, vsaďte letos na podzim na lahodnou a osvěžující kombinaci hruška, ananas, limetka.
  • Chybět samozřejmě nebude ani green smoothie s tolik oblíbeným avokádem, kadeřávkem, ananasem a limetkou. Mimochodem, věděli jste, že kadeřávek je jedním z nutričně nejbohatších druhů zeleniny?
  • Nejvoňavější kombinací tohoto podzimu bude určitě drink ostružiny, borůvky, banán, skořice, jablko a pomeranč.

Natěšili jsme vás? To je dobře, podzimní sezóna totiž startuje v UGO Freshbarech a Salateriích už zítra a potrvá do 11. prosince. O salátech a dalších novinkách v Salateriích zase příště :)