Podzimní Očista se blíží. Přibude aplikace i meditace na každý den - Ugo

Podzimní Očista se blíží. Přibude aplikace i meditace na každý den

Očista už se v UGO Freshbarech a Salaterích zabydlela a její fanoušci si ji mohou dopřávat pravidelně vždy na jaře a na podzim. A my se ji s každým dalším kolem snažíme něčím vylepšovat. Jaké novinky jsme si pro vás připravili tentokrát?

Základní princip 9denního detoxikačního programu je stále stejný:
3 “čisté dny” podle doporučeného jídelníčku
3 dny na ovocných a zeleninových štávách
3 “čisté dny” podle doporučeného jídelníčku

V letošním podzimním kole se ale kromě pořádné zásoby chuťově i nutričně vyladěných šťáv, manuálu s recepty od šéfkuchaře Petra Klímy z Countrylife a on-line pomoci výživové poradkyně Moniky Divišové z centra Wellnessia můžete těšit na následující vychytávky:

  • Mobilní aplikace

Očistou vás vůbec poprvé provede nová mobilní aplikace, která vás bude motivovat a připomínat vám každý den důležité detoxikační zásady.

  • Meditace na každý den

Nejen Očista těla je důležitá, tentokrát se zaměříme i naši mysl. Mobilní aplikace vás naučí, jak správně meditovat podle programů, které pro UGO sestavil americký spisovatel, uznávaná světová autorita v oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu a celostní medicíny Deepak Chopra.

  • UGO ambassadoři

Na vybraných pobočkách, které umožňují vyzvedávání Očisty, budou nově speciálně vyškolení zaměstnanci UGO, kteří vám zodpoví všechny otázky spojené s Očistou a zajistí co nejhladší průběh vydávání balíčků.

  • Nové receptury

Kombinace ovoce a zeleniny jsme při zachování nutričních vlastností drinků upravili tak, aby vám ještě lépe chutnaly. Receptury také obohatí sezónní suroviny (např. grep místo rebarbory), které budou právě na podzim v plné síle a chuti.

  • Očista na Slovensku

A pro velký zájem slovenských Ugofandů proběhne UGO Očista úplně poprvé také na Slovensku! :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do podzimního kola UGO Očisty se můžete registrovat od 4. září do 2. října na webu www.ugoocista.cz. Cena celého programu je 1490 Kč. V rámci území Hlavního města Prahy si také Očistu můžete nechat za poplatek 500 Kč dovézt na vybranou adresu. Stačí jen tuto možnost označit v registračním formuláři. Už teď na webu můžete ve zmíněném formuláři vyplnit svůj email, a my vám dáme vědět, jakmile spustíme přihlašovaní.

Tak co, jdete do toho s námi? :)