Podnikejte v oblasti zdravého životního stylu. UGO vám s tím pomůže - Ugo

Podnikejte v oblasti zdravého životního stylu. UGO vám s tím pomůže

Sníte o vlastním podnikání? Ideálně v oblasti zdraví a zdravého životního stylu, protože k němu sami máte blízko? Pomůžeme vám!

Rozjet vlastní byznys je snem mnoha z nás. Často bohužel nesplněným, protože na start jsou potřeba nejen peníze, ale také zkušenosti. Ale co když existuje možnost převzít zavedený koncept a snížit tak riziko neúspěchu?

Tato cesta se jmenuje franšízing. V případě UGO tímto způsobem provozujeme velkou část našich poboček. My dodáme kompletní know-how, které v této oblasti máme, takže vám jako franšízantovi ušetříme řadu zásadních starostí.

Aktuálně hledáme partnery, kteří mají chuť provozovat svůj vlastní Freshbar v:

  • Teplicích
  • Jablonci nad Nisou

Za UGO nabízíme zázemí velké české společnosti s českými vlastníky, která chce budovat silnou síť provozoven zdravého životního stylu. Máme nápady, máme drive a jdeme se světovými trendy. A ty říkají, že segment potravin zdravého životního stylů neustále roste a má obrovský podnikatelský potenciál.

Krátké představení franšízingové nabídky UGO najdete na: www.ugo.cz/franchising a rádi vám ho představíme do detailu osobně. Nechte nás představit naši strategií a přesvědčit vás, že investice do UGO Freshbaru je nejen výnosná, ale můžete se těšit na pestrou a zajímavou práci, která vás bude bavit!

Pro více informací o franšízových možnostech UGO nás neváhejte kontaktovat na emailu [email protected]o.cz nebo na telefonu +420 737 280 140.