Otevíráme nové Salaterie v Praze, Brně i Ostravě! - Ugo

Otevíráme nové Salaterie v Praze, Brně i Ostravě!

Často se nás ptáte, kdy otevřeme novou pobočku ve vašem městě. A my vám odpovídáme, že se snažíme růst, co nám síly stačí. Důkaz? Dnes jsme otevřeli největší Salaterii vůbec na brněnském náměstí Svobody. A další jsou v plánu!

V květnu jsme otevřeli v pořadí třináctou UGO Salaterii v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí. Naše křupavé saláty, domácí polévky, zdravé svačinky z vitríny a samozřejmě i čerstvé drinky si můžete vychutnávat na rohu ulic Vodičkova a V Jámě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zatím největší, dvoupatrová UGO Salaterie se skluzavkou :) otevřela dnes na brněnském náměstí Svobody. Centrum Brna se tak bude moci pochlubit novým místem pro milovníky zdravého mlsání bez výčitek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stále ale nekončíme, i Ostrava se má na co těšit. V druhé půlce srpna se totiž “narodí” zatím největší Salaterie umístěná v obchodním centru, konkrétně ji najdete v OC Forum Nová Karolina. Právě tato Salaterie bude vůbec jako první nabízet novou nabídku teplých zdravých snídaní!

11708064_872491406155130_5643719441937968968_o

Celkem tedy na konci léta budete moci navštívit 15 Salaterií ve čtyřech městech: Praha, Brno, Hradec Králové, Ostrava.

Je to pro letošek vše? Není! Jen nechceme prozrazovat příliš informací dopředu, ať máte nějaké překvapení :)

P.S.: Pokud byste věděli o nějakém super místě, kde by mohla vyrůst nová Salatarie nebo Freshbar a ideálně i o někom, kdo by rád UGO pobočku provozoval, koukněte pro více informací do článku o franšízových možnostech.