Odneste si osvěžení v lahvičce - Ugo

Odneste si osvěžení v lahvičce

Letní melounová a okurková sezóna má velkou moc. Nejenže jsou osvěžujícího ovoce plné všechny UGO bary a Salaterie. Celé léto si navíc můžete melouny a okurky odnést také ve dvou nových druzích UGO lahviček.

Letošní sezóna je prostě ve znamení hesla “letní osvěžení kdykoliv po ruce”. Prvním lahvičkovým speciálem je kombinace meloun, pomeranč, jahoda. Ten vás nejdřív naláká veselou růžovou barvou a pak si vás omotá kolem prstu svou chutí.

Druhá nová UGO lahvička v sobě mixuje osvěžující okurku s jablkem a citronem. V horkých letních dnech najdete jen málo lepších způsobů, jak doplnit tekutiny, vitamíny a minerály a přitom si pochutnat.

UGO litrovky

Letní lahvičkové speciály jsou k dostání v objemu 200 ml, který se vejde do každé kabelky či tašky, a také jako litrovky pro pořádnou dávku osvěžení na doma. Jako všechny UGO lahvičky jsou i sezonní novinky ošetřeny šetrnou paskalizací, takže jsou kvalitou a obsahem nutrientů srovnatelné s právě vymačkanými šťávami. V lednici vám navíc díky paskalizaci vydrží až měsíc.

Melounovou a okurkovou lahvičku můžete ochutnat až do září, k dostání jsou na stovkách míst v maloobchodní síti včetně všech UGO barů a Salaterií.

SOUTĚŽ: Chcete ještě jeden důvod, proč zkusit nové lahvičky? Co takhle možnost vyhrát 2 vstupenky do CinemaCity? Celkem jich rozdáme 100! Dejte si drink z letního menu a k tomu si kupte alespoň jednu letní lahvičku. S obojím se vyfoťte (ať je vás na fotce alespoň kousek:), a fotku nám do 31. července vložte na FB zeď či ji na Instagramu označte hashtagem #ugocz. Vyhrává prvních 50 fotek, každý se může zúčastnit s jednou fotkou. Těšíme se!

Letní UGO lahvičky