Novoroční předsevzetí pomůže dodržet kartička Ugofandy. Už ji máte? - Ugo

Novoroční předsevzetí pomůže dodržet kartička Ugofandy. Už ji máte?

Dali jste si letos novoroční předsevzetí, že budete žít zdravěji? Se zelenou kartičkou Ugofandy vám to půjde jedna báseň. Pořídit si ji můžete na kterékoli pobočce UGO. Uvidíte, že předsevzetí se vám budou dodržovat mnohem snáz, když vám budou při každém nákupu nabíhat body, které budete moct zdravě propít a projíst.

Proč je super být Ugofandou?

  • S každým nákupem si šetříte na ten další. Za každý nákup s kartičkou Ugofandy vám totiž připíšeme body, které si pak můžete proměnit za cokoliv z UGO nabídky. A v rozdávání bodů jsme štědří ;)
  • Zelená kartička vás může zachránit před hladem a žízní, když vyrazíte pro sváču a peníze necháte doma. Co bod, to koruna, po pár týdnech máte našetřeno na další drink nebo salát.

  • Kartička Ugofandy taky skvěle slouží jako připomínka, že je čas na něco zdravého. Pokaždé, když uvidíte její svítivě zelenou barvu v peněžence, připomene vám, že je čas na vitamíny!

  • A nejen to. Díky kartě Ugofandy poznáte i spřízněnou duši na první pohled. Když na prvním rande zahlédnete v peněžence svého protějšku zelenou, máte zelenou. Čeká vás totiž spousta zdravých společných dní :)

  • A taky máme pro všechny Ugofandy dárek! Pokud při registraci vyplníte datum narození, dostanete u nás na narozky drink do trojky zdarma.

Jak to funguje?
Za každý nákup v UGO barech a Salateriích vám na kartu načteme 5 % hodnoty nákupu za jídlo a 10 % hodnoty nákupu za drinky ve formě bodů. Co desetikoruna, to bod. A jeden bod se rovná jedné koruně slevy při dalším nákupu. Kolik máte na UGO kontě si můžete průběžně kontrolovat na ugo.cz/ugofanda.

Jak si ji zařídit?
Až půjdete příště na svoji oblíbenou UGO pobočku, řekněte před nákupem obsluze, že byste si chtěli pořídit zákaznickou kartičku. Po vyplnění krátkého formuláře vám ji kolegové hned vydají a rovnou vám na ni můžou nabít body za váš nákup.

Kartička Ugofandy není jenom další z mnoha zákaznických karet ve vaší peněžence. Je to spolehlivý parťák v dodržování zdravého životního stylu a každý přece ví, že ve dvou se to lépe táhne! :)