Novinka je na světě! Ochutnejte náš první veganský salát - Ugo

Novinka je na světě! Ochutnejte náš první veganský salát

Psali jste si o něj a je tu! Jsme moc rádi, že vám v rámci čistých dnů, které jsou součástí UGO očisty, můžeme představit první veganský salát v naší nabídce.

Ať už patříte mezi vegany nebo jen rádi dopřáváte tělu odpočinek od živočišných bílkovin, veganský dýňový salát se vám bude líbit. Samozřejmě je také moc dobrý, takže vlastně máte všechny důvody ho ochutnat. :)

IMG_1569

Chuťově i barevně jsme salátek sladili s podzimem. Hlavní roli hraje pečená máslová dýně s kroupami a špenátem a také pyré z dýně hokkaido, roli třešničky na dortu (tedy na salátu) zastávají brusinky a křupací zážitek zajišťují dýňová a slunečnicová semínka. Vidíte? Žádné živočišné bílkoviny, ani jedna :)

Zaregistrovali jste se do UGO očisty? Možná si lámete hlavu nad tím, co budete 3 čisté dny před a po šťávách jíst. Veganský salátek je ideální způsob, jak tělu dodat potřebné živiny, a přitom dodržet očišťovací režim.

Salátek je tzv. “to go”, tedy vždy připraven v kelímku na to, abyste si ho mohli odnést s sebou. Ve všech UGO Salateriích ho najdete už od pátku 9. října za cenu 57 Kč. Ale pozor, k dostání bude jen do 24. října!

Těšíte se na něj? :)